O nas

Szykowanie paczek na ostatnią chwilę? Nie w tym roku!


Gotowe paczki mikołajkowe rozwiążą coroczne problemy Państwa placówki. Opiekunowie nie będą musieli zastanawiać się nad prezentami dla podopiecznych, szukać najlepszych ofert, przechowywać setek zakupionych podarków w tajemnicy przed podopiecznymi ani komponować kolejnych dziesiątek paczek. Będą mogli zająć się tym, czym powinni – pracą z dziećmi. Paczkami od początku do końca zajmie się profesjonalny Święty Mikołaj!

Już piąty rok przygotowujemy paczki z myślą o indywidualnych potrzebach dziecka.

Dobieramy je tak, aby podobały się zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Komponujemy je w taki sposób, aby dziecko mogło spędzać twórczo czas samodzielnie lub angażować w zabawę bliskich.

Nasze paczki mikołajkowe to gotowe zestawy prezentów dla dzieci. Powstają w konsultacji z pedagogami i rodzicami, a zadowolenie obdarowanych potwierdza – nasze prezenty się podobają!

Można nam zaufać. Opinie o nas i naszych paczkach

„Mojemu dziecku podobało się domino, misie, a najbardziej malowanka :-)”

„Paczki bardzo się podobały, dzieci jeszcze tego samego dnia się bawiły układankami!” Przedszkole KUBUSIOWA KRAINA

„Witam! Paczki od Państwa były zamawiane w zeszłym roku szkolnym > Były bdb, rodzice i dzieci zadowoleni . Jeżeli będzie kontynuować takie paczki, proszę we IX/XI przysyłać oferty.”

„Byliśmy zadowoleni z szybkości przesyłki, kontaktu oraz samych paczek i ich zapakowania i dostarczenia. Generalnie my - jako przedszkole - oraz dzieci były zadowolone. Przedszkole Samorządowe w Białymstoku

"Zamówione paczki od Państwa były bardzo dobre. Zadowoleni byliśmy z szybkiej realizacji i przesyłki. Jako przedszkole stwierdzamy z radością, że na twarzach dzieci widniał uśmiech i panowała radość po otrzymaniu paczek od Mikołaja zakupionych w Państwa Firmie. Do zobaczenia w następnym roku Pozdrawiamy: Przedszkole w Trz.".

Brak słodyczy

Uważamy, że dziecko powinno w paczce otrzymać zabawki, książeczki czy gry. Pozwoli się to dziecku rozwijać i da ogrom radości i zabawy.

Radość i beztroska

Nasze zabawki, książeczki czy gry dają dzieciom radość zabawy i tworzenia. Angażują ich czas a także świetnie służą jako wpspólna zabawa dziecka z rodzicem.

Kreatywna zabawa

Dziecko uczy się poprzez zabawę. Odpowiednio wybrane zabawki potrafią zdziałać cuda. Nic tak dobrze nie wpływa na rozwój malucha jak dobrze dobrana zabawka edukacyjna - pobudza spostrzegawczość, rozwija kreatywność, kształtuje wyobraźnię przestrzenną i ćwiczy koncentrację dziecka..

Dajmy dzieciom radość i beztroską zabawę. Dużo radości i beztroskiej zabawy:)

Naszymi paczkami zostało obdarowane już ponad

dzieci

Dajmy dzieciom radość i beztroską zabawę. Zobacz na zdjęciach.

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.