• Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.
  • Kuferek świąteczny 2019
  • Co wolno, a czego nie? Książka dla dzieci o bezpieczeństwie
  • Emocje - gra planszowa

Paczka Mikołajkowa 5-7 lat B

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa 5-7 lat B. W skład zestawu wchodzi:
1.Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.
2.Kuferek świąteczny 2019
3.Co wolno, a czego nie? Książka dla dzieci o bezpieczeństwie
4.Emocje - gra planszowa

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 40.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.

Zapraszamy do wspaniałej zabawy wszystkie dzieci, które już potrafią samodzielnie rysować. Na każdej kartce znajduje się fragment obrazka, który wykonał ilustrator. Do tego fragmentu trzeba dorysować to, co podpowiada WYOBRAŹNIA. Drugi ilustrator na podstawie tych samych fragmentów wykonał inne obrazki, które znajdziesz na planszy z naklejkami. Porównaj naklejki z rysunkami, które udało ci się stworzyć, i przekonaj się, jak nieograniczona jest wyobraźnia!
ISBN: 978-83-7437-999-1 Format: 200x285 mm Objętość: 64 str. Oprawa: miękka klejona

2.Kuferek świąteczny 2019

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, zadania do wykonania, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Dodatkowo wysokość daszku 5 cm. Wysokość rączki: 6 cm.

3.Co wolno, a czego nie? Książka dla dzieci o bezpieczeństwie

Jak się zachować na jezdni? Czym zajmuje się policja? Jaki numer wybrać, gdy nam coś zagraża lub potrzebujemy pomocy? Jak radzić sobie z nieżyczliwymi osobami? Co zrobić w razie ataku psa? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w książeczce Co wolno, a czego nie? Książka dla dzieci o bezpieczeństwie. Opracowanie - w formie zbioru łamigłówek z licznymi naklejkami i ciekawostkami - wzbogaca wiedzę dzieci na temat bezpiecznego zachowania i w przystępny sposób przestrzega przed zagrożeniami nie tylko na drodze. Polecamy do nauki, miłego spędzania czasu, a przede wszystkim do kształtowania właściwych postaw w nauce samodzielności u najmłodszych.
Oprawa: Oprawa miękka ISBN: 978-83-8106-275-6 EAN: 9788381062756 Stron: 24 + wkładka z naklejkami Format: 21cm x 24cm Przedział wiekowy: 4-6 lat Indeks wydawcy: 2459

4.Emocje - gra planszowa

Porozmawiajmy sobie o emocjach. Tak na wesoło, ale też na poważnie. Złość, radość, niepokój, gniew, smutek, miłość... To one nami rządzą. Czasami potrafimy je ujarzmić, a czasami dajemy się im ponieść.
Ważne, abyśmy je poznali i umieli o nich rozmawiać. Może dzięki temu uda się kiedyś wyjść z trudnej życiowej sytuacji. Gra EMOCJE to świetna pomoc w poznaniu siebie i swojego otoczenia. Trochę zabawy i trochę... psychologii dla każdego, dla dziecka i dorosłego.
Zestaw zawiera: • 112 kart z zadaniami • 16 okrągłych tafelków • dużą puzzlową planszę • dużą kostkę i 4 pionki • instrukcję

. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.Kuferek świąteczny 2019Co wolno, a czego nie? Książka dla dzieci o bezpieczeństwieEmocje - gra planszowa

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.