• Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.
  • Osiołek i gwiazda
  • Niezwykły dzień. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania
  • Maluszkowe malowanie. Pada, pada śnieg...
  • Karty Bystre oczko

bystre

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna bystre. W skład zestawu wchodzi:
1.Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.
2.Osiołek i gwiazda
3.Niezwykły dzień. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania
4.Maluszkowe malowanie. Pada, pada śnieg...
5.Karty Bystre oczko
6.Reklamówka z Mikołajem

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 30.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.

Zapraszamy do wspaniałej zabawy wszystkie dzieci, które już potrafią samodzielnie rysować. Na każdej kartce znajduje się fragment obrazka, który wykonał ilustrator. Do tego fragmentu trzeba dorysować to, co podpowiada WYOBRAŹNIA. Drugi ilustrator na podstawie tych samych fragmentów wykonał inne obrazki, które znajdziesz na planszy z naklejkami. Porównaj naklejki z rysunkami, które udało ci się stworzyć, i przekonaj się, jak nieograniczona jest wyobraźnia!
ISBN: 978-83-7437-999-1 Format: 200x285 mm Objętość: 64 str. Oprawa: miękka klejona

2.Osiołek i gwiazda

Zobaczysz, dla nas też zaświeci kiedyś szczęśliwa gwiazda Żywot osiołka nie należy do łatwych – Bury przekonał się o tym na własnej skórze, gdy surowy gospodarz zmusił go do pracy ponad siły. Mimo to kłapouszek miał zawsze w pamięci słowa swojej mamy: szczęście, spotka także i jego... A tak się składa, że miało ono nadejść już bardzo niedługo – razem z dwojgiem ubogich, strudzonych wędrowców... Opowieść o dzielnym osiołku, który stał się świadkiem największego cudu!
PROMOCJA ISBN: 978-83-7915-524-8 Format: 200x285 mm Objętość: 16 str. Oprawa: miękka szyta

3.Niezwykły dzień. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania

Niby zwyczajny chłopiec... Niby zwykły dzień... Poznaj Piotrka i przekonaj się, że również codzienność może być fascynująca! Razem z nim zostań niezwykłym bohaterem zwykłego dnia.
Rok wydania: 2019 Oprawa: Oprawa miękka ISBN: 978-83-8106-628-0 EAN: 9788381066280 Stron: 32 Format: 14,5 x 19,5 cm Przedział wiekowy: 4-6 lat Indeks wydawcy: 2880

4.Maluszkowe malowanie. Pada, pada śnieg...

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artysty Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości. Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują święta!
ISBN: 978-83-7915-764-8 Format: 140x200 mm Objętość: 16 str. Oprawa: miękka szyta Pierwsze wydanie: 2019

5.Karty Bystre oczko

Sprawdzona i uwielbiana przez dzieci gra karciana. Zestaw zawiera 48 kart o wym. 11 cm x 7,4 cm oraz instrukcje z opisem pięciu wesołych gier rodzinnych. Gry zawierają elementy edukacyjne. Podczas zabawy gracze ćwiczą spostrzegawczość, pamięć i refleks.

6.Reklamówka z Mikołajem

Reklamówka z nadrukiem Świątecznym

Do każdej paczki dołączona jest reklamówka z motywem świątecznym. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.Osiołek i gwiazdaNiezwykły dzień. Duże litery. Opowiadania do nauki czytaniaMaluszkowe malowanie. Pada, pada śnieg...Karty Bystre oczkoReklamówka z Mikołajem

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.