• Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.
  • Kuferek świąteczny 2019
  • Podróż w czasie. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania
  • Gra pełny kurnik

Paczka Mikołajkowe 6-7 lat Kurnik

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowe 6-7 lat Kurnik. W skład zestawu wchodzi:
1.Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.
2.Kuferek świąteczny 2019
3.Podróż w czasie. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania
4.Gra pełny kurnik

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 29.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.

Zapraszamy do wspaniałej zabawy wszystkie dzieci, które już potrafią samodzielnie rysować. Na każdej kartce znajduje się fragment obrazka, który wykonał ilustrator. Do tego fragmentu trzeba dorysować to, co podpowiada WYOBRAŹNIA. Drugi ilustrator na podstawie tych samych fragmentów wykonał inne obrazki, które znajdziesz na planszy z naklejkami. Porównaj naklejki z rysunkami, które udało ci się stworzyć, i przekonaj się, jak nieograniczona jest wyobraźnia!
ISBN: 978-83-7437-999-1 Format: 200x285 mm Objętość: 64 str. Oprawa: miękka klejona

2.Kuferek świąteczny 2019

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, zadania do wykonania, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Dodatkowo wysokość daszku 5 cm. Wysokość rączki: 6 cm.

3.Podróż w czasie. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania

Zaginiona obrączka staje się przyczyną odwiedzenia zaginionych światów! Z wynalazcą Szymonem i jego wehikułem czasu wszystko jest możliwe. Zapraszamy na ekscytującą wyprawę w przeszłość!
Rok wydania: 2019 Oprawa: Oprawa miękka ISBN: 978-83-8106-630-3 EAN: 9788381066303 Stron: 32 Format: 14,5 x 19,5 cm Przedział wiekowy: 4-6 lat Indeks wydawcy: 2882

4.Gra pełny kurnik

Gra „Pełny kurnik” zapewni fantastyczną zabawę dla całej rodziny. Gracze zbierają jaja, hodują kurczaki i kury oraz starają się bronić je przed ptasią grypą i przebiegłym lisem. Ten z hodowców, który jako pierwszy ułoży na grzędach w swoim kurniku dziewięć dorosłych kur, zwycięża!

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.Kuferek świąteczny 2019Podróż w czasie. Duże litery. Opowiadania do nauki czytaniaGra pełny kurnik

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.