• Nie taki smok straszny
  • Kuferek Świąteczny 2020
  • Koncentracja. Trenuj umysł gra
  • Zimowe zadania 4-7lat - łamigłówki, labirynty

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6 lat

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6 lat. W skład zestawu wchodzi:
1.Nie taki smok straszny
2.Kuferek Świąteczny 2020
3.Koncentracja. Trenuj umysł gra
4.Zimowe zadania 4-7lat - łamigłówki, labirynty

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 37.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Nie taki smok straszny

Pewnego dnia na balkon mieszkania Grzesia i jego rodziców, prosto do kartonowego pudełka po telewizorze spada… jajko. Ale nie kurze czy też kacze. To wielkie jajo, z którego wykluwa się najprawdziwszy smok Cudok. Przedszkolak Grześ, choć sam jeszcze mały, otacza opieką malucha. Razem odkrywają uroki zabawy w rakiecie i na zjeżdżalni. Lądują też na czubku najwyższego w okolicy drzewa. Niechcący straszą pewną panią w parku i o mało co nie powodują pożaru w pokoju Grzesia… Ale to nie wszystko. Lektura książki naprawdę Was zaskoczy!
Autor:Agnieszka Urbańska. Ilustracje:Karina Jaźwińska. Seria wydawnicza:Duże Litery. Kategoria wiekowa:5+. ISBN:978-83-7915-191-2. EAN:9788379151912. Format:143x190. Objętość:64 Oprawa:miękka klejona

2.Kuferek Świąteczny 2020

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, wierszyk, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

3.Koncentracja. Trenuj umysł gra

Pakiet Koncentracja (6-9 lat) ułatwia dziecku efektywną naukę i eliminuje trudności wczesnoszkolne. Umiejętność skupienia uwagi pozwala szybko przyswajać wiedzę i rozwijać możliwości. Dzięki niej dziecko potrafi się skoncentrować na wykonywanej czynności, pamięta, co zjadło na obiad w szkole albo na co zwracała uwagę nauczycielka pod koniec lekcji. Umiejętność koncentracji uwagi pomaga przetwarzać i selekcjonować informacje, czyli np. lepiej rozumieć nowy materiał i planować proces samodzielnej nauki. Umiejętność koncentracji uwagi sprzyja efektywnej nauce Koncentracja to zestaw zagadek obrazkowych do rozwiązywania kredkami oraz mazakiem suchościeralnym. Zadania zostały opracowane przez ekspertki w zakresie rozwoju kompetencji poznawczych w taki sposób, żeby zapewnić wiele godzin twórczej rozrywki. W książce (48 str.) znajduje się ponad 40 zabaw polegających m.in. na wyszukiwaniu różnic i podobieństw, odgadywaniu szyfrów, uzupełnianiu szeregów, wykreślanek czy krzyżówek. W aktywnym rozwiązywaniu zadań pomagają angażujące uwagę ilustracje Sary Olszewskiej, przygotowane z myślą o uczniach edukacji początkowej i dostosowane do ich możliwości percepcyjnych. Na 30 dwustronnych, zmywalnych kartach (60 zabaw) znajdują się zadania wspierające myślenie logiczne, wyobraźnię oraz umiejętności czytania, pisania i liczenia. Flamaster suchościeralny umożliwia wielokrotne rozwiązywanie zagadek. Rozwój: spostrzegawczość, myślenie logiczne, motoryka mała, koncentracja Autorzy: Magdalena Przedniczek - psycholog, doktorantka na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, założycielka Szkoły Pamięci 4 Brains. Interesuje się treningami poznawczymi oraz problematyką złudzeń wzrokowych. Od 10 lat prowadzi autorskie warsztaty i szkolenia. Joanna Zagrajek - pedagog, trener i założyciel Puławskiego Centrum Edukacyjnego. Od 19 lat prowadzi szkolenia z zakresu treningu pamięci oraz zajęcia dla przedszkolaków i uczniów. Autorka wielu programów edukacyjnych. Sara Olszewska - ilustratorka i graficzka, absolwentka Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej, wyróżniona Dyplomem FNC 2018. Projektuje z myślą o dzieciach. Prowadzi autorskie warsztaty plastyczne.

4.Zimowe zadania 4-7lat - łamigłówki, labirynty

Ilość stron: 16 Zawartość: Łamigłówki, labirynty, zabawy logiczne dla dzieci w wieku 4-7 lat. Ilustracje czarno-białe. Na okładce ozdoba choinkowa do wycięcia.

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Nie taki smok strasznyKuferek Świąteczny 2020Koncentracja. Trenuj umysł graZimowe zadania 4-7lat - łamigłówki, labirynty

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.