• Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.
  • Żyrafa i przyjaciele. Mistrzowie rozmiarów
  • Baśnie zza siedmiu gór. Za morzami i tajgami - książka
  • Magiczne Mozaiki 80 el.

Paczka na Gwizadkę 1

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka na Gwizadkę 1. W skład zestawu wchodzi:
1.Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.
2.Żyrafa i przyjaciele. Mistrzowie rozmiarów
3.Baśnie zza siedmiu gór. Za morzami i tajgami - książka
4.Reklamówka z Mikołajem
5.Magiczne Mozaiki 80 el.

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 24.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.

Zapraszamy do wspaniałej zabawy wszystkie dzieci, które już potrafią samodzielnie rysować. Na każdej kartce znajduje się fragment obrazka, który wykonał ilustrator. Do tego fragmentu trzeba dorysować to, co podpowiada WYOBRAŹNIA. Drugi ilustrator na podstawie tych samych fragmentów wykonał inne obrazki, które znajdziesz na planszy z naklejkami. Porównaj naklejki z rysunkami, które udało ci się stworzyć, i przekonaj się, jak nieograniczona jest wyobraźnia!
ISBN: 978-83-7437-999-1 Format: 200x285 mm Objętość: 64 str. Oprawa: miękka klejona

2.Żyrafa i przyjaciele. Mistrzowie rozmiarów

Żyrafa i przyjaciele. Mistrzowie rozmiarów to propozycja dla najmłodszych miłośników zwierząt, którzy znajdą w niej zabawne wierszyki, ciekawostki i interesujące ćwiczenia, m.in. kolorowanki i labirynty. Ponadto dowiedzą się, jak z łatwo dostępnych materiałów wykonać krokodyla, rekina czy meduzę. Te oryginalne zadania pomogą dzieciom rozwijać wyobraźnię, doskonalić sprawność manualną i spostrzegawczość. Mogą też być okazją do świetnej zabawy dla całej rodziny. Dodatkowym atutem są naklejki i krzyżówka, która pozwoli sprawdzić wiedzę zdobytą w trakcie lektury książki.
ISBN: 978-83-7915-374-9 Format: 200x285 mm Objętość: 32 str. Oprawa: miękka szyta

3.Baśnie zza siedmiu gór. Za morzami i tajgami - książka

Za górami i lasami, za stepami i morzami... Zawsze i wszędzie ludzie opowiadają baśnie. W nich kryje się wiekowa mądrość człowieka, świata zwierząt i przyrody. To one podpowiadają, jak będąc mrówką, pokonać słonia, a z grajka przemienić się w księcia. Uczą, jak przygotować się do niezwykłej podróży, w jaką wyrusza każdy z nas. Poznaj niezwykłe opowieści z Ameryki Północnej i Południowej, Anglii, Rosji oraz Nigerii o roztropnej indyczce, podstępnym ogoniastym stworze, przebiegłym koliberku, sprytnej Maszy i pomysłowym żółwiu.
ISBN: 978-83-7915-770-9 Format: 165x240 mm Objętość: 64 str. Oprawa: twarda Pierwsze wydanie: 2019

4.Reklamówka z Mikołajem

Reklamówka z nadrukiem Świątecznym

5.Magiczne Mozaiki 80 el.

"Magiczne Mozaiki" to kreatywna zabawa edukacyjna dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do Waszej dyspozycji oddana zostaje plansza z mnóstwem otworów, w których należy umieścić różnej wielkości kolorowe elementy, by stworzyć rozmaite wzory i obrazy. Istnieje niemal nieskończona ilość kombinacji, a po wykonaniu ilustracji wystarczy, że wyjmiecie elementy i możecie zacząć od nowa. Do zestawu dołączony jest album zawierający ponad 100 inspiracji. Zabawa ćwiczy kreatywność i wyobraźnię. Wymiary tabliczki: 14,3/13,2 cm. Zawartość pudełka: plansza, 80 średnich elementów, album z inspiracjami.

Do każdej paczki dołączona jest reklamówka z motywem świątecznym. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.Żyrafa i przyjaciele. Mistrzowie rozmiarówBaśnie zza siedmiu gór. Za morzami i tajgami - książkaReklamówka z MikołajemMagiczne Mozaiki 80 el.

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.