• Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.
  • Żyrafa i przyjaciele. Mistrzowie rozmiarów
  • Moje na Górze Junior – Wersja Mini
  • Baśnie zza siedmiu gór. Za morzami i tajgami - książka

Paczka na Gwiazdkę

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka na Gwiazdkę. W skład zestawu wchodzi:
1.Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.
2.Żyrafa i przyjaciele. Mistrzowie rozmiarów
3.Moje na Górze Junior – Wersja Mini
4.Baśnie zza siedmiu gór. Za morzami i tajgami - książka
5.Reklamówka z Mikołajem

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 24.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.

Zapraszamy do wspaniałej zabawy wszystkie dzieci, które już potrafią samodzielnie rysować. Na każdej kartce znajduje się fragment obrazka, który wykonał ilustrator. Do tego fragmentu trzeba dorysować to, co podpowiada WYOBRAŹNIA. Drugi ilustrator na podstawie tych samych fragmentów wykonał inne obrazki, które znajdziesz na planszy z naklejkami. Porównaj naklejki z rysunkami, które udało ci się stworzyć, i przekonaj się, jak nieograniczona jest wyobraźnia!
ISBN: 978-83-7437-999-1 Format: 200x285 mm Objętość: 64 str. Oprawa: miękka klejona

2.Żyrafa i przyjaciele. Mistrzowie rozmiarów

Żyrafa i przyjaciele. Mistrzowie rozmiarów to propozycja dla najmłodszych miłośników zwierząt, którzy znajdą w niej zabawne wierszyki, ciekawostki i interesujące ćwiczenia, m.in. kolorowanki i labirynty. Ponadto dowiedzą się, jak z łatwo dostępnych materiałów wykonać krokodyla, rekina czy meduzę. Te oryginalne zadania pomogą dzieciom rozwijać wyobraźnię, doskonalić sprawność manualną i spostrzegawczość. Mogą też być okazją do świetnej zabawy dla całej rodziny. Dodatkowym atutem są naklejki i krzyżówka, która pozwoli sprawdzić wiedzę zdobytą w trakcie lektury książki.
ISBN: 978-83-7915-374-9 Format: 200x285 mm Objętość: 32 str. Oprawa: miękka szyta

3.Moje na Górze Junior – Wersja Mini

Co ma wielkie oczy? Strach? Wieloryb? Kot ze Shreka? Rozwiązań jest milion, wszystko zależy od twojej wiedzy, pomysłowości i … refleksu! Dlaczego? Odpowiadając, kładziesz swoją łapkę na stosie innych. Każda dobra odpowiedź, jakiej udzielisz, przesuwa Cię na górę stosu. Każda odpowiedź rywala – spycha Cię w dół. Kto będzie na górze w tym huraganie pomysłów? Sprawdź to na własnej… ŁAPCE! Pytania zawarte na kartach zostały dostosowane do zainteresowań i zakresu pojęciowego młodszych graczy. Mały, poręczny format gry ułatwia zabranie jej ze sobą dosłownie wszędzie. Zawartość opakowania plansza 1szt., klepsydra 1 szt., pionki 3szt., łapki 3szt., karty pytań 55 szt., podkładka 1 szt., instrukcja.

4.Baśnie zza siedmiu gór. Za morzami i tajgami - książka

Za górami i lasami, za stepami i morzami... Zawsze i wszędzie ludzie opowiadają baśnie. W nich kryje się wiekowa mądrość człowieka, świata zwierząt i przyrody. To one podpowiadają, jak będąc mrówką, pokonać słonia, a z grajka przemienić się w księcia. Uczą, jak przygotować się do niezwykłej podróży, w jaką wyrusza każdy z nas. Poznaj niezwykłe opowieści z Ameryki Północnej i Południowej, Anglii, Rosji oraz Nigerii o roztropnej indyczce, podstępnym ogoniastym stworze, przebiegłym koliberku, sprytnej Maszy i pomysłowym żółwiu.
ISBN: 978-83-7915-770-9 Format: 165x240 mm Objętość: 64 str. Oprawa: twarda Pierwsze wydanie: 2019

5.Reklamówka z Mikołajem

Reklamówka z nadrukiem Świątecznym

Do każdej paczki dołączona jest reklamówka z motywem świątecznym. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.Żyrafa i przyjaciele. Mistrzowie rozmiarówMoje na Górze Junior – Wersja MiniBaśnie zza siedmiu gór. Za morzami i tajgami - książkaReklamówka z Mikołajem

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.