• Książeczka Przygody z kredkami 1
  • Książeczka Maks i przyjaciele
  • Gra Wiewiórki Mini

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5+. W skład zestawu wchodzi:
1.Książeczka Przygody z kredkami 1
2.Kuferek świąteczny
3.Książeczka Maks i przyjaciele
4.Gra Wiewiórki Mini

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 20.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Książeczka Przygody z kredkami 1

„Przygody z kredkami” to dydaktyczne kolorowanki dla najmłodszych. Barwne wzory ułatwią dziecku odpowiedni dobór kolorów, a zabawne rysunki rozwiną wyobraźnię plastyczną. Wspaniała zabawa dla każdego malucha! ISBN: 978-83-7437-265-7 Format: 140x200 mm Objętość: 16 str. Oprawa: miękka szyta

2.Kuferek świąteczny

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika w stylu domu, otwierane elementy - okna, drzwi oraz garaż. Z jednej strony kuferka znajduje się renifer i piesek a z drugiej motor oraz skuter śnieżny, dlatego kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka 30,2cm x 10,3cm x 25,7cm wyskokości bez rączki, z rączką 31,7cm.

3.Książeczka Maks i przyjaciele

"Świat Maksa" to pełne humoru historyjki o małym hipopotamie, który codziennie odkrywa, jak piękny i ciekawy jest świat. Pomagają mu w tym supermama oraz przyjaciele: słonik Edek, zebra Monika, kameleon Kolorek i krokodyl Gracjan. Dlaczego hipopotam Maks i inne zwierzęta nie chciały się bawić z żółwiem Ponurakiem? Czy można mieć na własność prawdziwą chmurkę? Co zrobić, gdy nagle trzeba zacząć się dzielić ulubionymi zabawkami? O tym wszystkim przeczytacie w tej książeczce!

4.Gra Wiewiórki Mini

Gracze mają na celu zdobycie jak największej liczby orzechów (żetonów) umieszczonych na planszy. Wiewiórki podążając za orzechami nie maja łatwo, ponieważ muszą strzec się groźnej kuny, uważać na pszczoły oraz złośliwe kruki. Na szczęście zmęczone wiewiórki zawsze mogą nabrać sił odpoczywając w domku lub pijąc wodę ze źródełka. Zawartość: plansza, pionki 3 szt., kostka, żetony 13 szt., instrukcja.

. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Książeczka Przygody z kredkami 1Kuferek świątecznyKsiążeczka Maks i przyjacieleGra Wiewiórki Mini

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.