• Kuferek świąteczny 2019
  • Literki do pisania 5-7 lat
  • Co wolno, a czego nie? Książka dla dzieci o bezpieczeństwie
  • Emocje - gra planszowa

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5 - 7 lat

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5 - 7 lat. W skład zestawu wchodzi:
1.Kuferek świąteczny 2019
2.Literki do pisania 5-7 lat
3.Co wolno, a czego nie? Książka dla dzieci o bezpieczeństwie
4.Emocje - gra planszowa

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 40.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Kuferek świąteczny 2019

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, zadania do wykonania, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Dodatkowo wysokość daszku 5 cm. Wysokość rączki: 6 cm.

2.Literki do pisania 5-7 lat

Na początku trudno opanować kształty literek, dlatego w tej książecze ćwiczenia zaczynają się od rysowania literkopodobnych szlaczków. Potem dzieci trenują pisanie liter po śladzie - w jednej linijce wielkie litery, w drugiej - małe. Kolorowanie ilustracji, kiedy dziecko stara się „nie wyjść za linię”, rysowanie brakujących fragmentów obrazków i szlaczków doskonali precyzję i umiejętności manualne potrzebne by zacząć pisać. Okładka z tyłu zawiera szlaczki do wielokrotnego rysowania. Zwilżoną chusteczką lub gąbką można usunąć linie po czym narysować je ponownie. Strona do wielokrotnego rysowania to duże ułatwienie dla dzieci uczących się pisać – pozwala łatwo korygować błędy i rozpoczynać zabawę ze szlaczkami od początku.
ISBN: 978-83-60722-62-6 Format: A5 Ilość stron: 16 Zawartość: Ilustracje czarno-białe, na okładce szlaczki do wielokrotnego rysowania.

3.Co wolno, a czego nie? Książka dla dzieci o bezpieczeństwie

Jak się zachować na jezdni? Czym zajmuje się policja? Jaki numer wybrać, gdy nam coś zagraża lub potrzebujemy pomocy? Jak radzić sobie z nieżyczliwymi osobami? Co zrobić w razie ataku psa? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w książeczce „Co wolno, a czego nie? Książka dla dzieci o bezpieczeństwie”. Opracowanie – w formie zbioru łamigłówek z licznymi naklejkami i ciekawostkami – wzbogaca wiedzę dzieci na temat bezpiecznego zachowania i w przystępny sposób przestrzega przed zagrożeniami nie tylko na drodze. Polecamy do nauki, miłego spędzania czasu, a przede wszystkim do kształtowania właściwych postaw w nauce samodzielności u najmłodszych.
Oprawa: Oprawa miękka ISBN: 978-83-8106-275-6 EAN: 9788381062756 Stron: 24 + wkładka z naklejkami Format: 21cm x 24cm Przedział wiekowy: 4-6 lat Indeks wydawcy: 2459

4.Emocje - gra planszowa

Porozmawiajmy sobie o emocjach. Tak na wesoło, ale też na poważnie. Złość, radość, niepokój, gniew, smutek, miłość... To one nami rządzą. Czasami potrafimy je ujarzmić, a czasami dajemy się im ponieść.
Ważne, abyśmy je poznali i umieli o nich rozmawiać. Może dzięki temu uda się kiedyś wyjść z trudnej życiowej sytuacji. Gra EMOCJE to świetna pomoc w poznaniu siebie i swojego otoczenia. Trochę zabawy i trochę... psychologii dla każdego, dla dziecka i dorosłego.
Zestaw zawiera: • 112 kart z zadaniami • 16 okrągłych tafelków • dużą puzzlową planszę • dużą kostkę i 4 pionki • instrukcję

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Kuferek świąteczny 2019Literki do pisania 5-7 latCo wolno, a czego nie? Książka dla dzieci o bezpieczeństwieEmocje - gra planszowa

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.