• Wesoła ortografia. Pisownia wyrazów z ó i u
  • Kuferek Świąteczny 2020
  • Kolekcjoner
  • Czytam po angielsku. The Lost Backpack/Zagubiony plecak

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 7-10lat

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 7-10lat. W skład zestawu wchodzi:
1.Wesoła ortografia. Pisownia wyrazów z ó i u
2.Kuferek Świąteczny 2020
3.Kolekcjoner
4.Czytam po angielsku. The Lost Backpack/Zagubiony plecak

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 37.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Wesoła ortografia. Pisownia wyrazów z ó i u

Ósmy czy usmy? Kukułka czy kukółka? Pióro czy piuro? Wiewiórka czy wiewiurka? Ile razy zastanawiałeś się, jak napisać te wyrazy? Jeśli chcesz raz na zawsze rozprawić się ze zmorą, jaką jest ortografia, sięgnij po Wesołą ortografię i pokonaj przeciwnika … na wesoło! Tu nie ma miejsca na nudę! Wierszowane reguły ortograficzne łatwo wpadną w ucho, a dyktanda, ćwiczenia, rebusy i quizy są tak ciekawe, że nawet się nie zorientujesz, kiedy zasady pisowni ó i u same wskoczą ci do głowy!
Autor:Mariusz Niemycki. Ilustracje:Agnieszka Kłos-Milewska. Seria wydawnicza:Wesoła ortografia. Kategoria wiekowa:9+. ISBN:978-83-7437-771-3. EAN:9788374377713. Format:200x285. Objętość:24. Oprawa:miękka szyta

2.Kuferek Świąteczny 2020

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, wierszyk, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

3.Kolekcjoner

Kolekcjoner to gra strategiczna, w której będziecie kupować, sprzedawać i wymieniać znaczki. Gracze będą uzupełniać klasery znaczkami pochodzącymi z sześciu europejskich państw: Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Włoch, Holandii i Finlandii. Zwycięży filatelista, którego kolekcje osiągną najwyższą wartość na rynku!

4.Czytam po angielsku. The Lost Backpack/Zagubiony plecak

Jeśli szukasz sposobu na przekonanie dziecka, że nauka angielskiego może być wielką frajdą, to seria Czytam po angielsku będzie idealnym rozwiązaniem. Książeczki z serii to nie tylko wciągająca lektura, ale także wyjątkowy materiał edukacyjny, który pomoże dziecku oswoić się z językiem angielskim, ułatwi przyswajanie go w naturalny sposób i zwiększy motywację do dalszej nauki. To przyjemność czytania połączona z nauką. Wyjątkowe, wciągające opowiadania wprowadzą małego czytelnika w świat języka angielskiego, a towarzyszące lekturze emocje sprawią, że przyswojone słówka i zwroty zapamięta na długo. Śledząc wciągające przygody bohaterów książki, dziecko nawet nie zauważy tego, że się uczy. Seria została przygotowana z uwzględnieniem wszystkich potrzeb małego czytelnika, tak aby skutecznie rozwijać umiejętność czytania w języku angielskim. Do wyboru są barwne opowieści na 4 poziomach zaawansowania. Słownictwo i gramatyka zostały uproszczone i specjalnie dopasowane do potrzeb dzieci. Polskie tłumaczenia słówek umieszczone obok tekstu angielskiego ułatwiają jego zrozumienie. Książka zawiera dodatkowe ćwiczenia, które pomogą w zapamiętaniu słówek, oraz grę memory do samodzielnego wycięcia. Książce towarzyszą nagrania mp3 w wykonaniu native speakerów, dzięki czemu dziecko przyswajać będzie poprawną wymowę. The Lost Backpack/Zagubiony plecak to historia Sida, który mieszka z rodzicami i ukochanym pieskiem Mardym. Sid codziennie pakuje swój ulubiony zielony plecak i wyrusza do szkoły. Do przebycia ma sporą odległość - do szkoły dojeżdża tramwajem, a potem metrem. Pewnego dnia zasypia w drodze, a kiedy wysiada z tramwaju, czuje że coś jest nie tak… The Lost Backpack/Zagubiony plecak to: przygodowa opowieść, tekst dla początkujących czytelników, tłumaczenia trudniejszych słówek na każdej stronie, ćwiczenia utrwalające materiał, nagrania mp3 z wymową native speakerów, tekst przetłumaczony na język polski, gra memory do samodzielnego wycięcia.

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Wesoła ortografia. Pisownia wyrazów z ó i uKuferek Świąteczny 2020KolekcjonerCzytam po angielsku. The Lost Backpack/Zagubiony plecak

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.