• Literki z naklejkami 6-7 lat
  • Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.
  • Trzy gwiazdki szczęścia
  • Podróż w czasie. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania
  • Gra pełny kurnik

Paczka na Gwizadkę - z Grą Pełny Kurnik

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka na Gwizadkę - z Grą Pełny Kurnik. W skład zestawu wchodzi:
1.Literki z naklejkami 6-7 lat
2.Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.
3.Trzy gwiazdki szczęścia
4.Podróż w czasie. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania
5.Gra pełny kurnik
6.Reklamówka z Mikołajem

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 30.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Literki z naklejkami 6-7 lat

Kolorowanka z szablonami, dzięki którym dzieci bez trudu poznają kształty liter i uczą się pisać je po śladzie, w wyznaczonych liniach. Na początku trudno opanować kształty literek, dlatego w tej kolorowance ćwiczenia zaczynają się od pisania literek po śladzie. Najpierw dzieci trenują pisanie każdej litery z osobna. Następnie uczą się łączenia liter w prostych wyrazach: dom, lis, kot. Wreszcie mogą spróbować swych sił wpisując słowa w pola krzyżówki. Dodatkowym atutem są aż 24 kolorowe naklejki oraz kartoniki do wycięcia, którymi można zagrać w memory – grę rozwijającą koncentrację i spostrzegawczość dzieci przez znajdywanie dwóch takich samych rysunków.
ISBN: 978-83-60722-23-7 Format: A5 Ilość stron: 16 + wkładka z naklejkami. Zawartość: Ilustracje czarno-białe, na okładce gra memory do wycięcia.

2.Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.

Zapraszamy do wspaniałej zabawy wszystkie dzieci, które już potrafią samodzielnie rysować. Na każdej kartce znajduje się fragment obrazka, który wykonał ilustrator. Do tego fragmentu trzeba dorysować to, co podpowiada WYOBRAŹNIA. Drugi ilustrator na podstawie tych samych fragmentów wykonał inne obrazki, które znajdziesz na planszy z naklejkami. Porównaj naklejki z rysunkami, które udało ci się stworzyć, i przekonaj się, jak nieograniczona jest wyobraźnia!
ISBN: 978-83-7437-999-1 Format: 200x285 mm Objętość: 64 str. Oprawa: miękka klejona

3.Trzy gwiazdki szczęścia

Gwiazdy tak jak ludzie mają swe sekrety W biały wigilijny wieczór Krzyś strapionym wzrokiem wpatrywał się w niebo. Gorycz, którą nosił w sercu, przyprawiała go o wyjątkowo ponury nastrój – nie spodziewał się jednak, że gwiaździsta noc okaże się na tyle magiczna, by wymazać cały jego żal i pomóc odnaleźć mu szczęście, na dodatek tam, gdzie wcale nie miał zamiaru szukać! Trzy gwiazdki szczęścia to pełna ciepła, pouczająca historia o tym, że w życiu wcale nie liczy się to, ile się posiada, ale miłość i czas, które możemy podarować drugiemu człowiekowi.
ISBN: 978-83-7915-514-9 Format: 200x285 mm Oprawa: miękka szyta

4.Podróż w czasie. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania

Zaginiona obrączka staje się przyczyną odwiedzenia zaginionych światów! Z wynalazcą Szymonem i jego wehikułem czasu wszystko jest możliwe. Zapraszamy na ekscytującą wyprawę w przeszłość!
Rok wydania: 2019 Oprawa: Oprawa miękka ISBN: 978-83-8106-630-3 EAN: 9788381066303 Stron: 32 Format: 14,5 x 19,5 cm Przedział wiekowy: 4-6 lat Indeks wydawcy: 2882

5.Gra pełny kurnik

Gra „Pełny kurnik” zapewni fantastyczną zabawę dla całej rodziny. Gracze zbierają jaja, hodują kurczaki i kury oraz starają się bronić je przed ptasią grypą i przebiegłym lisem. Ten z hodowców, który jako pierwszy ułoży na grzędach w swoim kurniku dziewięć dorosłych kur, zwycięża!

6.Reklamówka z Mikołajem

Reklamówka z nadrukiem Świątecznym

Do każdej paczki dołączona jest reklamówka z motywem świątecznym. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Literki z naklejkami 6-7 latWyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.Trzy gwiazdki szczęściaPodróż w czasie. Duże litery. Opowiadania do nauki czytaniaGra pełny kurnikReklamówka z Mikołajem

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.