• Kto mieszka w lesie?
  • Kuferek Świąteczny 2020
  • Żyrafa i przyjaciele. Mistrzowie rozmiarów
  • Montino 75el

Paczka Mikołajkowa Montino 4-6 lat

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa Montino 4-6 lat. W skład zestawu wchodzi:
1.Kto mieszka w lesie?
2.Kuferek Świąteczny 2020
3.Żyrafa i przyjaciele. Mistrzowie rozmiarów
4.Montino 75el

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 30.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Kto mieszka w lesie?

Koloruj i zgaduj, naklejaj i szukaj, łap trop i rozglądaj się wokół siebie! Wierszowane zagadki z naklejką-odpowiedzią, obrazkowe poczytajki, labirynty pełne niespodzianek, zadania z lupką i gromadka roześmianych zwierzątek, które aż się proszą, aby je pokolorować i... lepiej poznać.
Autorzy:Wydawnictwo Skrzat, Ewa Stadtmüller, Wiesław Drabik. Ilustracje: Elżbieta Śmietanka-Combik.Seria wydawnicza:Kto Mieszka.... Kategoria wiekowa:5+. ISBN: 978-83-7915-799-0. EAN: 9788379157990. Format:200x285. Objętość: 16. Oprawa: miękka szyta. Rok wydania:2019. Inf. dodatkowe: naklejki

2.Kuferek Świąteczny 2020

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, wierszyk, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

3.Żyrafa i przyjaciele. Mistrzowie rozmiarów

Żyrafa i przyjaciele. Mistrzowie rozmiarów to propozycja dla najmłodszych miłośników zwierząt, którzy znajdą w niej zabawne wierszyki, ciekawostki i interesujące ćwiczenia, m.in. kolorowanki i labirynty. Ponadto dowiedzą się, jak z łatwo dostępnych materiałów wykonać krokodyla, rekina czy meduzę. Te oryginalne zadania pomogą dzieciom rozwijać wyobraźnię, doskonalić sprawność manualną i spostrzegawczość. Mogą też być okazją do świetnej zabawy dla całej rodziny. Dodatkowym atutem są naklejki i krzyżówka, która pozwoli sprawdzić wiedzę zdobytą w trakcie lektury książki.
ISBN: 978-83-7915-374-9 Format: 200x285 mm Objętość: 32 str. Oprawa: miękka szyta

4.Montino 75el

Zestaw do tworzenia fantazyjnych konstrukcji. W opakowaniu znajdziemy kolorowe rurki w dwóch długościach (14 cm i 9 cm) oraz złączki, pozwalające na tworzenie wspaniałych modeli. Do zestawu dołączony jest katalog z inspiracjami, ale przy zabawie nie ogranicza nic prócz własnej wyobraźni. Wspaniała zabawa dla całych rodzin. Zabawka pozytywnie wpływa na rozwój dzieci poprzez ćwiczenie zdolności planowania, koncentracji, motoryki małej, koordynacji wzrokowo-ruchowej. Zaspokaja potrzebę tworzenia, samodzielnego myślenia, działania, wspiera dziecięcą kreatywność.
Zawartość opakowania: 50 rurek (25- czerwonych o długości 14 cm, 25 - żółtych o długości 9 cm), 25 złączek, instrukcja

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Kto mieszka w lesie?Kuferek Świąteczny 2020Żyrafa i przyjaciele. Mistrzowie rozmiarówMontino 75el

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.