• Literki z naklejkami 5-6 lat
  • Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.
  • Osiołek i gwiazda
  • Duch w pakamerze. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania
  • Zakręcone robale - gra

Robale

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Robale. W skład zestawu wchodzi:
1.Literki z naklejkami 5-6 lat
2.Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.
3.Osiołek i gwiazda
4.Duch w pakamerze. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania
5.Zakręcone robale - gra
6.Reklamówka z Mikołajem

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 30.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Literki z naklejkami 5-6 lat

Kolorowanka z szablonami, dzięki którym dzieci bez trudu poznają kształty liter i uczą się pisać je po śladzie, w wyznaczonych liniach. Na początku trudno opanować kształty literek, dlatego w tej kolorowance ćwiczenia zaczynają się od pisania literek po śladzie. Najpierw dzieci trenują pisanie każdej litery z osobna. Na kolejnych stronach uczą się też łączenia liter w prostych wyrazach: lew, tort, sowa. Dodatkowym atutem są aż 24 kolorowe naklejki oraz kartoniki do wycięcia, którymi można zagrać w memory – grę rozwijającą koncentrację i spostrzegawczość dzieci przez znajdywanie dwóch takich samych rysunków.
ISBN: 978-83-60722-22-0 Format: A5 Ilość stron: 16 + wkładka z naklejkami. Zawartość: Ilustracje czarno-białe, na okładce gra memory do wycięcia.

2.Wyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.

Zapraszamy do wspaniałej zabawy wszystkie dzieci, które już potrafią samodzielnie rysować. Na każdej kartce znajduje się fragment obrazka, który wykonał ilustrator. Do tego fragmentu trzeba dorysować to, co podpowiada WYOBRAŹNIA. Drugi ilustrator na podstawie tych samych fragmentów wykonał inne obrazki, które znajdziesz na planszy z naklejkami. Porównaj naklejki z rysunkami, które udało ci się stworzyć, i przekonaj się, jak nieograniczona jest wyobraźnia!
ISBN: 978-83-7437-999-1 Format: 200x285 mm Objętość: 64 str. Oprawa: miękka klejona

3.Osiołek i gwiazda

Zobaczysz, dla nas też zaświeci kiedyś szczęśliwa gwiazda Żywot osiołka nie należy do łatwych – Bury przekonał się o tym na własnej skórze, gdy surowy gospodarz zmusił go do pracy ponad siły. Mimo to kłapouszek miał zawsze w pamięci słowa swojej mamy: szczęście, spotka także i jego... A tak się składa, że miało ono nadejść już bardzo niedługo – razem z dwojgiem ubogich, strudzonych wędrowców... Opowieść o dzielnym osiołku, który stał się świadkiem największego cudu!
PROMOCJA ISBN: 978-83-7915-524-8 Format: 200x285 mm Objętość: 16 str. Oprawa: miękka szyta

4.Duch w pakamerze. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania

Czy w pakamerze dziadka Dionizego rzeczywiście zamieszkał duch? Czy nasi bohaterowie będą mieli odwagę, by stanąć oko w oko z niezwykłą zagadką? Tajemnicze wydarzenia, błyskawiczne śledztwo i zaskakujące rozwiązanie! To się czyta!
Rok wydania: 2019 Oprawa: Oprawa miękka ISBN: 978-83-8106-627-3 EAN: 9788381066273 Stron: 32 Format: 14,5 x 19,5 cm Przedział wiekowy: 4-6 lat Indeks wydawcy: 2879

5.Zakręcone robale - gra

Zakręcone robale to wciągająca i emocjonująca gra dla całej rodziny. Celem gry jest ułożenie jak najwięcej długich gąsienic. Czyj robal będzie najdłuższy? Kto będzie miał ich najwięcej? Kto wykaże się sprytem i logicznym myśleniem? Zadanie nie jest łatwe, bo robaczki trzeba stworzyć z poplątanych elementów. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów za swoje okazy. Pamiętaj! Każdy robal musi mieć głowę i ogon. Zestaw zawiera: • 96 tafelków o wymiarach 50 x 50 mm • instrukcję

6.Reklamówka z Mikołajem

Reklamówka z nadrukiem Świątecznym

Do każdej paczki dołączona jest reklamówka z motywem świątecznym. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Literki z naklejkami 5-6 latWyobraź to sobie - rysunki z naklejkami.Osiołek i gwiazdaDuch w pakamerze. Duże litery. Opowiadania do nauki czytaniaZakręcone robale - graReklamówka z Mikołajem

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.