• Książka Poznaję Świat i Kropka. Co cyka w zegarze, skąd się wzięły kalendarze?
  • Gra Układanka - Pory roku
  • Książeczka piszę, liczę, rozwiązuję.

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+. W skład zestawu wchodzi:
1.Książka Poznaję Świat i Kropka. Co cyka w zegarze, skąd się wzięły kalendarze?
2.Gra Układanka - Pory roku
3.Książeczka piszę, liczę, rozwiązuję.

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 20 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 35.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Książka Poznaję Świat i Kropka. Co cyka w zegarze, skąd się wzięły kalendarze?

„Za trzy klepsydry u mnie w pałacu” – pewnie trudno Wam uwierzyć, że tak na spotkanie mogła umawiać się niejedna księżniczka i niejeden książę. Czy wiedzieliście, że korzystając z promieni słonecznych i zwykłego kija wbitego w ziemię, da się określić godzinę, a sercem współczesnego zegara jest kryształ? Jak to możliwe, że tydzień nie zawsze miał siedem dni, a rok nie składał się z dwunastu miesięcy? Kropeczka również nie potrafi tego wszystkiego pojąć. Na szczęście z pomocą jak zawsze przychodzi niezastąpiona sowa Klara! Format: 165x240 mm Objętość: 96 str. Oprawa: twarda

2.Gra Układanka - Pory roku

Gra "Pory roku" to różne warianty gier i zabaw, uczą rozpoznawania i nazywania pór roku i czasu ich trwania. Podczas przyporządkowywania elementów do odpowiednich pór roku dzieci ćwiczą koncentrację, logiczne myślenie, pamięć, wyobraźnię oraz sprawność manualną. Zawartość pudełka: 36 puzzli, plansza, pionek, kostka, karta zagadek, 40 żetonów, instrukcja.

3.Książeczka piszę, liczę, rozwiązuję.

Format: A4, s.32 + wkładka z naklejkami, ilustracje barwne Książeczka edukacyjna dla przedszkolaków rozpoczynających naukę pisania, rysowania, czytania. Ciekawe zadania są przyjemnością i okazją do wyśmienitej zabawy i edukacji.

. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Książka Poznaję Świat i Kropka. Co cyka w zegarze, skąd się wzięły kalendarze?Gra Układanka - Pory rokuKsiążeczka piszę, liczę, rozwiązuję.

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.