• Puzzle 120 el. Tygrys
  • Książeczka Naklej Baw się Zima z naklejkami
  • Układanka edukacyjna gra słów

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+. W skład zestawu wchodzi:
1.Puzzle 120 el. Tygrys
2.Książeczka Naklej Baw się Zima z naklejkami
3.Układanka edukacyjna gra słów
4 Reklamówka z nadrukiem świątecznym.

Dostępność: Brak. Proszę kontaktować się telefononicznie.

Cena: 30.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Puzzle 120 el. Tygrys

Starannie dobrane wzornictwo, doskonała jakość oraz cenne walory dydaktyczno-wychowawcze to niewątpliwe atuty puzzli klasycznych, dzięki którym marka Castorland jest znana i ceniona w ponad 40 krajach. Puzzle dedykowane dzieciom powyżej 6 roku życia. Rozmiar układanki: 32x23 cm

2.Książeczka Naklej Baw się Zima z naklejkami

Ponad 70 naklejek i 16 kolorowych stron z zagadkami! To wspaniała zabawa i skuteczna nauka! Labirynty, puzzle, wyszukiwanie róznic, uzupełnianie ciągów obrazkowych, dodawanie i inne odpowiednio dobrane zadania sprawią, że poznawanie literek, cyferek, kształtów i kolorów stanie się dla Twojego dziecka ciekawą przygodą. Uzupełnieniem wspaniałej zabawy połączonej z nauką są kolorowe naklejki.

3.Układanka edukacyjna gra słów

"Gra słów" to zestaw gier słownych i zabawa dla dzieci poznających litery. W zabawie dla najmłodszych, dzieci układają litery do wybranego obrazka, tak by utworzyć jego nazwę. Gry z udziałem liter i obrazków są dla dzieci treningiem spostrzegawczości, koncentracji i refleksu. Gry z tabliczkami literowymi i kostką, to gry słowne dla starszych dzieci i dorosłych. Ta grupa gier, to emocjonująca zabawa, w której gracze wzbogacają swoje słownictwo, doskonalą umiejętności poprawnej pisowni, ćwiczą koncentrację i myślenie. Zawartość pudełka: 96 tabliczek z literami, 40 tabliczek z obrazkami, kostka, 40 żetonów, worek, instrukcja.

Do każdej paczki dołączona jest reklamówka z nadrukiem świątecznym. Zabawki nie są spakowane do reklamówek, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.


Puzzle 120 el. TygrysKsiążeczka Naklej Baw się Zima z naklejkamiUkładanka edukacyjna gra słówReklamówka z Mikołajem

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.