• Puzzle 120 el. Tygrys
  • Książeczka Naklej Baw się Zima z naklejkami
  • Układanka edukacyjna gra słów

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+. W skład zestawu wchodzi:
1.Puzzle 120 el. Tygrys
2.Książeczka Naklej Baw się Zima z naklejkami
3.Układanka edukacyjna gra słów
4 Reklamówka z nadrukiem świątecznym.

Dostępność: W magazynie

Cena: 30.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Puzzle 120 el. Tygrys

Starannie dobrane wzornictwo, doskona??a jako??? oraz cenne walory dydaktyczno-wychowawcze to niew?tpliwe atuty puzzli klasycznych, dzi?ki kt??rym marka Castorland jest znana i ceniona w ponad 40 krajach. Puzzle dedykowane dzieciom powy??ej 3 roku ??ycia. Rozmiar uk??adanki: 32??23 cm

2.Książeczka Naklej Baw się Zima z naklejkami

Ponad 70 naklejek i 16 kolorowych stron z zagadkami! To wspania??a zabawa i skuteczna nauka! Labirynty, puzzle, wyszukiwanie r????nic, uzupe??nianie ci�?g??w obrazkowych, dodawanie i inne odpowiednio dobrane zadania sprawi�?, ??e poznawanie literek, cyferek, kszta??t??w i kolor??w stanie si�? dla Twojego dziecka ciekaw�? przygod�?. Uzupe??nieniem wspania??ej zabawy po??�?czonej z nauk�? s�? kolorowe naklejki.

3.Układanka edukacyjna gra słów

"Gra s????w" to zestaw gier s??ownych i zabawa dla dzieci poznaj�?cych litery. W zabawie dla najm??odszych, dzieci uk??adaj�? litery do wybranego obrazka, tak by utworzy�? jego nazw�?. Gry z udzia??em liter i obrazk??w s�? dla dzieci treningiem spostrzegawczo??ci, koncentracji i refleksu. Gry z tabliczkami literowymi i kostk�?, to gry s??owne dla starszych dzieci i doros??ych. Ta grupa gier, to emocjonuj�?ca zabawa, w kt??rej gracze wzbogacaj�? swoje s??ownictwo, doskonal�? umiej�?tno??ci poprawnej pisowni, �?wicz�? koncentracj�? i my??lenie. Zawarto??�? pude??ka: 96 tabliczek z literami, 40 tabliczek z obrazkami, kostka, 40 ??eton??w, worek, instrukcja.

Do każdej paczki dołączona jest reklamówka z nadrukiem świątecznym. Zabawki nie są spakowane do reklamówek, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.


Puzzle 120 el. TygrysKsiążeczka Naklej Baw się Zima z naklejkamiUkładanka edukacyjna gra słów

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.