• Książeczka Naklej Baw się Zima z naklejkami
  • Puzzle 60 el. At the Animal Doctor
  • Gra 3 słowa

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5+. W skład zestawu wchodzi:
1.Książeczka Naklej Baw się Zima z naklejkami
2.Puzzle 60 el. At the Animal Doctor
3.Gra 3 słowa
4 Reklamówka z nadrukiem świątecznym.

Dostępność: Brak. Proszę kontaktować się telefononicznie.

Cena: 30.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Książeczka Naklej Baw się Zima z naklejkami

Ponad 70 naklejek i 16 kolorowych stron z zagadkami! To wspaniała zabawa i skuteczna nauka! Labirynty, puzzle, wyszukiwanie róznic, uzupełnianie ciągów obrazkowych, dodawanie i inne odpowiednio dobrane zadania sprawią, że poznawanie literek, cyferek, kształtów i kolorów stanie się dla Twojego dziecka ciekawą przygodą. Uzupełnieniem wspaniałej zabawy połączonej z nauką są kolorowe naklejki.

2.Puzzle 60 el. At the Animal Doctor

Starannie dobrane wzornictwo, doskonała jakość oraz cenne walory dydaktyczno-wychowawcze to niewątpliwe atuty puzzli klasycznych, dzięki którym marka Castorland jest znana i ceniona w ponad 40 krajach. Puzzle dedykowane dzieciom powyżej 5 roku życia. Rozmiar układanki: 32x23 cm

3.Gra 3 słowa

"3 słowa" to emocjonująca, oparta na prostych zasadach, gra, która uczy i zmusza do myślenia. Celem tej gry jest jak najszybsze ułożenie 3 słów: trzyliterowego, czteroliterowego i pięcioliterowego. Każdy z graczy poruszając się swoim pionkiem po torze planszy stara się zebrać jak najwięcej żetonów - liter. Wygrywa ten, kto jako pierwszy ułoży z nich 3 słowa o właściwej ilości liter. Zawartość pudełka: 117 żetonów z literkami, plansza, kostka do gry, 4 pionki, instrukcja.

Do każdej paczki dołączona jest reklamówka z nadrukiem świątecznym. Zabawki nie są spakowane do reklamówek, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.


Książeczka Naklej Baw się Zima z naklejkamiPuzzle 60 el. At the Animal DoctorGra 3 słowaReklamówka z Mikołajem

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.