Ważna informacja!Nie przyjmujemy już zamówień na paczki mikołajkowe na 6 grudnia.

  • Tablica suchościeralna
  • Zakręcone robale - gra
  • Plastelina sympatyczna 10 kolorów

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5+. W skład zestawu wchodzi:
1.Tablica suchościeralna
2.Zakręcone robale - gra
3.Kuferek świąteczny
4.Plastelina sympatyczna 10 kolorów

Dostępność: Zostało mniej niż 30 sztuk
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 30.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Tablica suchościeralna

Dwustronna tablica A4 do rysowania i pisania wraz z mazakiem i gąbką. Tablica "rośnie z dzieckiem". Z jednej strony dzieci mogą rysować szlaczki z czasem ćwicząc pisanie liter a następnie wyrazów. Z drugiej strony tablicy są podstawowe działania matematyczne dla starczych dzieci. Rysunki wykonane na tablicy mazakiem, można łatwo zetrzeć na sucho gąbką. To znakomita pomoc do nauki pisania.

2.Zakręcone robale - gra

Zakręcone robale to wciągająca i emocjonująca gra dla całej rodziny. Celem gry jest ułożenie jak najwięcej długich gąsienic. Czyj robal będzie najdłuższy? Kto będzie miał ich najwięcej? Kto wykaże się sprytem i logicznym myśleniem? Zadanie nie jest łatwe, bo robaczki trzeba stworzyć z poplątanych elementów. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów za swoje okazy. Pamiętaj! Każdy robal musi mieć głowę i ogon. Zestaw zawiera: • 96 tafelków o wymiarach 50 x 50 mm • instrukcję

3.Kuferek świąteczny

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika w stylu domu, otwierane elementy - okna, drzwi oraz garaż. Z jednej strony kuferka znajduje się renifer i piesek a z drugiej motor oraz skuter śnieżny, dlatego kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka 30,2cm x 10,3cm x 25,7cm wyskokości bez rączki, z rączką 31,7cm.

4.Plastelina sympatyczna 10 kolorów

Dzieci podczas zabawy plasteliną rozwijają wyobraźnię oraz zdolności manualne. Plastelina jest ekologiczna z udziałem wosku pszczelego. Podczas modelowania zwiększa swoją objętość do 8 %. Wyprodukowana w Polsce.

. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Tablica suchościeralnaZakręcone robale - graKuferek świątecznyPlastelina sympatyczna 10 kolorów

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.