• Tablica suchościeralna
  • Kuferek świąteczny 2019
  • Zakręcone robale - gra
  • Plastelina sympatyczna 10 kolorów

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5+. W skład zestawu wchodzi:
1.Tablica suchościeralna
2.Kuferek świąteczny 2019
3.Zakręcone robale - gra
4.Plastelina sympatyczna 10 kolorów

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 30.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Tablica suchościeralna

Dwustronna tablica A4 do rysowania i pisania wraz z mazakiem i gąbką. Tablica "rośnie z dzieckiem". Z jednej strony dzieci mogą rysować szlaczki z czasem ćwicząc pisanie liter a następnie wyrazów. Z drugiej strony tablicy są podstawowe działania matematyczne dla starczych dzieci. Rysunki wykonane na tablicy mazakiem, można łatwo zetrzeć na sucho gąbką. To znakomita pomoc do nauki pisania.

2.Kuferek świąteczny 2019

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, zadania do wykonania, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Dodatkowo wysokość daszku 5 cm. Wysokość rączki: 6 cm.

3.Zakręcone robale - gra

Zakręcone robale to wciągająca i emocjonująca gra dla całej rodziny. Celem gry jest ułożenie jak najwięcej długich gąsienic. Czyj robal będzie najdłuższy? Kto będzie miał ich najwięcej? Kto wykaże się sprytem i logicznym myśleniem? Zadanie nie jest łatwe, bo robaczki trzeba stworzyć z poplątanych elementów. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów za swoje okazy. Pamiętaj! Każdy robal musi mieć głowę i ogon. Zestaw zawiera: • 96 tafelków o wymiarach 50 x 50 mm • instrukcję

4.Plastelina sympatyczna 10 kolorów

Dzieci podczas zabawy plasteliną rozwijają wyobraźnię oraz zdolności manualne. Plastelina jest ekologiczna z udziałem wosku pszczelego. Podczas modelowania zwiększa swoją objętość do 8 %. Wyprodukowana w Polsce.

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Tablica suchościeralnaKuferek świąteczny 2019Zakręcone robale - graPlastelina sympatyczna 10 kolorów

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.