• Pokoik maluszka. Książeczka kontrastowa
  • Dzień kota książeczka sztywnostronnicowa
  • Baby Blocks Safari klocki żyrafa i lama
  • Kuferek Świąteczny 2021

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 1-2 lata

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 1-2 lata. W skład zestawu wchodzi:
1.Pokoik maluszka. Książeczka kontrastowa
2.Dzień kota książeczka sztywnostronnicowa
3.Baby Blocks Safari klocki żyrafa i lama
4.Kuferek Świąteczny 2021

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 38 zł/paczkę (brutto)
37.38 zł/paczkę (brutto)
niższa cena tylko dla zamówień złożonych do 21.10 23:59

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Pokoik maluszka. Książeczka kontrastowa

Pierwsze książeczki, czyli świat oczami malucha! Seria, która uwzględnia potrzeby i możliwości najmłodszych. Niemowlak widzi inaczej. Dostrzega kontrastowe barwy, wyraźne kontury i dwuwymiarowy obraz. Wodzi oczami po krawędziach ilustracji, symetrycznych elementach i figurach geometrycznych. Interesuje go rzeczywistość, która go otacza. Zadbajmy o rozwój naszych milusińskich od samego początku!
Autor: Wydawnictwo Skrzat
Ilustracje: © stock.adobe.com
Seria wydawnicza: Pierwsze Książeczki
ISBN: 978-83-7915-843-0
EAN: 9788379158430
Format: 162x162
Objętość: 10 str.
Oprawa: sztywnostronicowa
Rok wydania:2020

2.Dzień kota książeczka sztywnostronnicowa

Nasze mruczki też mają swoje święto! Najlepszym prezentem będzie ich wygłaskanie, przytulanie i zabawa. A jak mają świętować kotki, które nie mają domu? Pomóżmy im. Pomagajmy nie tylko od święta! Ważny dzień – 17 lutego!
Autor: Wiesław Drabik
Ilustracje: Marta Ostrowska
Seria wydawnicza: Ważny dzień
Kategoria wiekowa: 2+
ISBN: 978-83-7915-677-1
EAN: 9788379156771
Format: 200x190
Objętość: 10 str.
Oprawa: sztywnostronicowa
Rok wydania: 2019

3.Baby Blocks Safari klocki żyrafa i lama

Klocki Baby Blocks to doskonała propozycja na pierwsze klocki dla dziecka. Różnorodne kolory i kształty, rozmiar odpowiedni i bezpieczny dla najmłodszych oraz bardzo łatwy system montażu sprawią, że początek przygody z budowaniem będzie prosty i ciekawy. Przy pomocy Klocków Baby Blocks Safari dzieci zadebiutują tworząc rozmaite nie tylko zwierzęta, ale też figury. W zestawie z żyrafą i lamą, kilkanaście kolorowych klocków pozwoli zbudować figurki tych zwierząt, ale to dopiero początek zabawy. Różnorodność elementów stwarza nieograniczone możliwości zabawy – nie tylko budowania, lecz również tworzenia niesamowitych historii. Każdy zestaw można wykorzystać oddzielnie, bądź połączyć kilka i uruchamiając wyobraźnię przeżyć fantastyczną przygodę. Dołączone do zestawu naklejki urozmaicą zabawę. Różnobarwne elementy świetnie się sprawdzą jako narzędzie do nauki podstawowych kolorów i pierwszych lekcji liczenia. Oprócz budowania, ciekawym zajęciem dla malucha może być sortowanie klocków wg kolorów czy kształtów, wrzucanie ich i wyjmowanie z pudełka. To również dobry sposób na wspólne spędzanie czasu, co dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój społeczny i umiejętności komunikacyjne najmłodszych. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości, trwałych, certyfikowanych materiałów, bezpiecznych dla najmłodszych. 5 zestawów kolorowych klocków o tematyce safari dołączone naklejki oraz instrukcja złożenia bardzo łatwy system montażu produkt wykonany z wysokiej jakości, trwałych, bezpiecznych, certyfikowanych materiałów przeznaczone dla dzieci 1+
Informacje dodatkowe:
Waga: 0.19 kg Wymiary: 19.5 × 8.5 × 19.5 cm
Brand: EDU
Przeznaczone dla: Chłopcy, Dziewczynki
Wiek: +1
Seria: Baby Blocks

4.Kuferek Świąteczny 2021

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, Ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Pokoik maluszka. Książeczka kontrastowaDzień kota książeczka sztywnostronnicowaBaby Blocks Safari klocki żyrafa i lamaKuferek Świąteczny 2021

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.