• Puzzle Mini 54 el. 1 szt puzzli.
  • Pisanie Zmazywanie Literki
  • Kolorowanka Koloruj według liczb A5 nr 2

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5+. W skład zestawu wchodzi:
1.Puzzle Mini 54 el. 1 szt puzzli.
2.Pisanie Zmazywanie Literki
3.Kolorowanka Koloruj według liczb A5 nr 2
4 Reklamówka z nadrukiem świątecznym.

Dostępność: Brak. Proszę kontaktować się telefononicznie.

Cena: 22.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Puzzle Mini 54 el. 1 szt puzzli.

Puzzle zawierają motywy bajkowe, mogą być traktowane jako produkt kolekcjonerski. Puzzle występują w miksie wzorów. Do jednej paczki Mikołajkowej przypada 1 opakowanie puzzli 54 el. Poniżej zdjęcie poglądowe różnych wzorów w displayu. Rozmiar układanki: 11x16.5 cm

2.Pisanie Zmazywanie Literki

"Rysowanie - Zmazywanie" to świetna zabawa i nauka jednocześnie. Rysując po śladzie, dziecko uczy się właściwego kształtu liter, ćwicząc zarazem swe umiejętności manualne. Zabawka jest dobrym treningiem spostrzegawczości, koncentracji , a także logicznego myślenia i kojarzenia. Zawartość pudełka: 28 plansz na 14 tablicach, pisak z końcówką do ścierania, instrukcja.

3.Kolorowanka Koloruj według liczb A5 nr 2

"Koloruj według liczb" to seria kolorowanek pomagająca w utrwaleniu liczb. Każda książeczka zawiera 16 kolorowanek, które zapewnią zabawę na długi czas.

Do każdej paczki dołączona jest reklamówka z nadrukiem świątecznym. Zabawki nie są spakowane do reklamówek, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.


Puzzle Mini 54 el. 1 szt puzzli.Pisanie Zmazywanie LiterkiKolorowanka Koloruj według liczb A5 nr 2Reklamówka z Mikołajem

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.