• Montino 75el
  • Literki od A do Z. Cyferki od 1 do 10.
  • Kuferek świąteczny 2019
  • Trzy gwiazdki szczęścia

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 4 - 6 lat

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 4 - 6 lat. W skład zestawu wchodzi:
1.Montino 75el
2.Literki od A do Z. Cyferki od 1 do 10.
3.Kuferek świąteczny 2019
4.Trzy gwiazdki szczęścia

Dostępność: Zostało mniej niż 30 sztuk
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 27.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Montino 75el

Zestaw do tworzenia fantazyjnych konstrukcji. W opakowaniu znajdziemy kolorowe rurki w dwóch długościach (14 cm i 9 cm) oraz złączki, pozwalające na tworzenie wspaniałych modeli. Do zestawu dołączony jest katalog z inspiracjami, ale przy zabawie nie ogranicza nic prócz własnej wyobraźni. Wspaniała zabawa dla całych rodzin. Zabawka pozytywnie wpływa na rozwój dzieci poprzez ćwiczenie zdolności planowania, koncentracji, motoryki małej, koordynacji wzrokowo-ruchowej. Zaspokaja potrzebę tworzenia, samodzielnego myślenia, działania, wspiera dziecięcą kreatywność.
Zawartość opakowania: 50 rurek (25- czerwonych o długości 14 cm, 25 - żółtych o długości 9 cm), 25 złączek, instrukcja

2.Literki od A do Z. Cyferki od 1 do 10.

Na początku trudno opanować kształty literek, dlatego w tej książecze ćwiczenia zaczynają się od rysowania literkopodobnych szlaczków. Potem dzieci trenują pisanie liter po śladzie. Druga część kolorowanki jest przeznaczona na poznawanie kształtów cyfr i naukę pisania cyferek po śladzie. Dodatkowym atutem jest 10 kartoników do wycięcia, którymi można zagrać w memory – to gra rozwijająca koncentrację i spostrzegawczość przez znajdywanie dwóch takich samych rysunków. Dzięki tej grze dzieci nauczą się liczyć i rozpoznawać cyfry, ponieważ na kartonikach widnieją cyfry i przedmioty w takiej ilości ona wskazuje.
ISBN: 978-83-60722-07-7 Format: A5 Ilość stron: 32 Zawartość: Ilustracje czarno-białe, na okładce gra cyferkowe memory do wycięcia.

3.Kuferek świąteczny 2019

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, zadania do wykonania, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Dodatkowo wysokość daszku 5 cm. Wysokość rączki: 6 cm.

4.Trzy gwiazdki szczęścia

Gwiazdy tak jak ludzie mają swe sekrety W biały wigilijny wieczór Krzyś strapionym wzrokiem wpatrywał się w niebo. Gorycz, którą nosił w sercu, przyprawiała go o wyjątkowo ponury nastrój – nie spodziewał się jednak, że gwiaździsta noc okaże się na tyle magiczna, by wymazać cały jego żal i pomóc odnaleźć mu szczęście, na dodatek tam, gdzie wcale nie miał zamiaru szukać! Trzy gwiazdki szczęścia to pełna ciepła, pouczająca historia o tym, że w życiu wcale nie liczy się to, ile się posiada, ale miłość i czas, które możemy podarować drugiemu człowiekowi.
ISBN: 978-83-7915-514-9 Format: 200x285 mm Oprawa: miękka szyta

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Montino 75elLiterki od A do Z. Cyferki od 1 do 10.Kuferek świąteczny 2019Trzy gwiazdki szczęścia

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.