• Książka Poznaję Świat i Kropka. Dlaczego kurzu przybywa i czemu parzy pokrzywa?
  • Gra Opowiem Ci
  • Książeczka 100 stron wesołej zabawy

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 4+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 4+. W skład zestawu wchodzi:
1.Książka Poznaję Świat i Kropka. Dlaczego kurzu przybywa i czemu parzy pokrzywa?
2.Gra Opowiem Ci
3.Książeczka 100 stron wesołej zabawy
4 Reklamówka z nadrukiem świątecznym.

Dostępność: W magazynie

Cena: 35.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Książka Poznaję Świat i Kropka. Dlaczego kurzu przybywa i czemu parzy pokrzywa?

Kropka, która na dobre zadomowiła się w pokoju Asi, zadaje mnóstwo pytań, na przykład skąd biorą się włosy i jak powstaje kurz. Ciekawi ją, dlaczego niebo jest błękitne i w jaki sposób deszcz dostaje się do chmur. Podczas pierwszego spaceru w parku dowiaduje się też, do czego służą różne zioła i co takiego parzy w pokrzywie. Format: 165x240 mm Objętość: 96 str. Oprawa: twarda

2.Gra Opowiem Ci

"Opowiem Ci" to świetna zabawa i jednocześnie pomoc dydaktyczna dla dzieci w wieku przedszkolnym. 64 kartoniki tworzą 16 historyjek obrazkowych, z których każda składa się z 4 obrazków. Główne warianty zabawy, podczas których należy w różny sposób ułożyć obrazki i stworzyć na ich podstawie opowiadanie, uczą rozumienia następstw czasowych i logicznego myślenia, doskonalą spostrzegawczość i analizę wzrokową, rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Zawartość pudełka: 32 dwustronne tabliczki, dwustronna plansza, pionek, kostka, instrukcja.

3.Książeczka 100 stron wesołej zabawy

Książeczka 100 stron wesołej zabawy to zbiór zadań, łamigłówek i labiryntów służących rozwijaniu spostrzegawczości i sprawności manualnej dzieci. Każda strona książeczki zawiera informację dla rodzica ułatwiającą samodzielną ocenę pracy dziecka.

Do każdej paczki dołączona jest reklamówka z nadrukiem świątecznym. Zabawki nie są spakowane do reklamówek, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.


Książka Poznaję Świat i Kropka. Dlaczego kurzu przybywa i czemu parzy pokrzywa?Gra Opowiem CiKsiążeczka 100 stron wesołej zabawyReklamówka z Mikołajem

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.