• Kapitan Nauka. Angielski dla ucznia 6-9 lat (książeczka + zagadki obrazkowe)
  • Ze skrzatem łatwiej. Cyferki
  • Kuferek Świąteczny 2020
  • Papużka Mateuszka książeczka

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+. W skład zestawu wchodzi:
1.Kapitan Nauka. Angielski dla ucznia 6-9 lat (książeczka + zagadki obrazkowe)
2.Ze skrzatem łatwiej. Cyferki
3.Kuferek Świąteczny 2020
4.Papużka Mateuszka książeczka

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 28.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Kapitan Nauka. Angielski dla ucznia 6-9 lat (książeczka + zagadki obrazkowe)

Rozwiązuj zagadki, baw się i ucz angielskiego!
ngielski dla ucznia to niezwykły zestaw zagadek i łamigłówek przeznaczony dla dzieci w wieku 6-9 lat, z którym najmłodsi mogą poznawać język angielski w przyjaznej formie, podczas wciągającej zabawy. Różnorodność zadań zawartych w kolorowej książeczce i spiętym śrubką pliku zagadek obrazkowych sprawi, że nauka stanie się przyjemnością. W kolorowej książeczce (24 strony) dziecko znajdzie różnorodne ćwiczenia, takie jak rebusy, wykreślanki i historyjki obrazkowe. Poziom i tematykę zadań dostosowano do wieku i zainteresowań najmłodszych. Zapamiętanie słówek ułatwi słowniczek wszystkich wyrazów. 104 różnorodne zagadki obrazkowe z zabawnymi ilustracjami dostarczą wiele zabawy, a przy tym będą okazją do poznania i utrwalenia słownictwa w kontekście. Rozwiązania umieszczone na odwrocie kart umożliwiają samodzielne rozwiązywania zagadek lub zaproszenie do wspólnej zabawy rodzeństwo, znajomych czy opiekunów. Oryginalne ilustracje ułatwiają zapamiętywanie, a dzięki wygodnemu formatowi zagadki można zabrać ze sobą w podróż czy na spacer.
ISBN: 978-83-7788-983-1. Data wydania: maj 2017. Stron: 24. Zawartość: Książka

2.Ze skrzatem łatwiej. Cyferki

Seria edukacyjna przyjazna dzieciom! Rozpocznij naukę pisania, czytania i liczenia. Proste ćwiczenia w formie zabawy, sympatyczne rysunki i kolorowe naklejki, czyli coś specjalnie dla ciebie. Z tym zeszytem poznasz i napiszesz cyferki, a także wykonasz pierwsze obliczenia.
Autor: Dorota Krassowska. Ilustracje: Joanna Myjak. Seria wydawnicza: Ze skrzatem łatwiej. Kategoria wiekowa: 5+. ISBN: 978-83-7915-825-6. EAN: 9788379158256. Format: 200x285. Objętość: 16. Oprawa: miękka szyta. Rok wydania: 2020. Inf. dodatkowe: naklejki

3.Kuferek Świąteczny 2020

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, wierszyk, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

4.Papużka Mateuszka książeczka

Czika, papużka nierozłączka, trafia do Mateusza zupełnie przypadkowo… przez otwarte okno. Chłopiec zostaje jej nowym opiekunem, gdy próby ustalenia, do kogo należała, spełzają na niczym. Wcześniej jednak nieźle się natrudzi, bo Czika lubi chować się w przeróżnych miejscach i ciągle znika domownikom z oczu. Odnalezienie papugi jest zadaniem nie tylko Mateusza, lecz także małych czytelników. Wspólne szukanie skrzydlatego zwierzaka może okazać się niezłą zabawą. Papużka Mateuszka to książka z nowej serii Bajki-szukajki, którą dedykujemy najmłodszym. Pomaga ćwiczyć spostrzegawczość i uczy cierpliwości. Wierszowany tekst oraz barwne, pełne szczegółów ilustracje niewątpliwie spodobają się dzieciom.
ISBN: 978-83-7915-321-3 Format: 200x285 mm Objętość: 16 str. Oprawa: miękka szyta

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Kapitan Nauka. Angielski dla ucznia 6-9 lat (książeczka + zagadki obrazkowe)Ze skrzatem łatwiej. CyferkiKuferek Świąteczny 2020Papużka Mateuszka książeczka

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.