• Puzzle Mini 54 el. 1 szt puzzli.
  • Gra Pamięć- Litery
  • Książeczka Radosne Liczby i Naklejki

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+. W skład zestawu wchodzi:
1.Puzzle Mini 54 el. 1 szt puzzli.
2.Gra Pamięć- Litery
3.Książeczka Radosne Liczby i Naklejki
4 Reklamówka z nadrukiem świątecznym.

Dostępność: W magazynie

Cena: 20.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Puzzle Mini 54 el. 1 szt puzzli.

Puzzle zawieraj? motywy bajkowe, mog? by? traktowane jako produkt kolekcjonerski. Puzzle wyst?puj? w miksie wzor??w. Do jednej paczki Miko??ajkowej przypada 1 opakowanie puzzli 54 el. Poni??ej zdj?cie pogl?dowe r????nych wzor??w w displayu. Rozmiar uk??adanki: 11??16.5 cm

2.Gra Pamięć- Litery

W grze" Pami�?�? - litery" wygrywa ten, kto najlepiej zapami�?ta po??o??enie odpowiednich par, odkrytych na chwil�?, spo??r??d wszystkich tabliczek le??�?cych na stole rewersem do g??ry. Gra skierowana jednocze??nie do dzieci i doros??ych ,jest ??wietnym treningiem pami�?ci i spostrzegawczo??ci. Gracze najm??odsi przy okazji utrwalaj�? sobie zapis g??osek pisanych ma??�? i du??�? liter�?. Gra ma r??wnie?? drugi rozbudowany wariant z dodatkowymi rekwizytami, wzbogacaj�?cymi atrakcyjno??�? i emocje podczas zabawy. Zawarto??�? pude??ka: plansza, 64 kartoniki, 4 pionki, kostka, instrukcja.

3.Książeczka Radosne Liczby i Naklejki

"Zabawna Nauka" to seria edukacyjno-rozrywkowych książeczek dla dzieci. Każdy zeszyt zawiera rozmaite ćwiczenia uczące dzieci między innymi czytać, pisać, kolorować, rozpoznawać wielkości i kształty. Dzięki miłej i zabawnej formie dzieci uczą się poprzez zabawę, co sprawia, że wiedza jest szybciej przyswajana. "Radosne Liczby" to książeczka edukacyjna dla dzieci od czwartego roku życia ucząca podstaw liczenia takich jak rozpoznawanie cyfr, dodawanie, odejmowanie, liczenie obiektów.

Do każdej paczki dołączona jest reklamówka z nadrukiem świątecznym. Zabawki nie są spakowane do reklamówek, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.


Puzzle Mini 54 el. 1 szt puzzli.Gra Pamięć- LiteryKsiążeczka Radosne Liczby i Naklejki

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.