• Książeczka Zabawy z kredką 4 - baba jaga
  • Gra Kalambury obrazkowe mini
  • Książeczka Maks poznaje świat

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+. W skład zestawu wchodzi:
1.Książeczka Zabawy z kredką 4 - baba jaga
2.Gra Kalambury obrazkowe mini
3.Kuferek świąteczny
4.Książeczka Maks poznaje świat

Dostępność: Zostało mniej niż 10 sztuk
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 20 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 20.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Książeczka Zabawy z kredką 4 - baba jaga

Książeczka zawiera naklejki, zagadki, rymowanki, labirynty, malowanki. ISBN: 978-83-7437-162-9 Format: 165x235 mm Objętość: 16 str. Oprawa: miękka szyta

2.Gra Kalambury obrazkowe mini

W drużynowej grze "Kalambury" wygrywa zespół, w którym gracze najlepiej potrafią przedstawić (za pomocą gestów lub rysunku) i najszybciej odgadnąć hasło wskazane losowo na karcie. Gra skierowana jest jednocześnie do dzieci i dorosłych, może być pretekstem do świetnej, pełnej humoru i emocji zabawy rodzinnej. W tej grze zwyciężyć może każdy, ważny jest refleks i umiejętność kojarzeń. Zawartość pudełka: 53 dwustronne karty "haseł", 2 karty "kategoria", plansza, 2 pionki do gry, kostka do gry, klepsydra, instrukcja.

3.Kuferek świąteczny

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika w stylu domu, otwierane elementy - okna, drzwi oraz garaż. Z jednej strony kuferka znajduje się renifer i piesek a z drugiej motor oraz skuter śnieżny, dlatego kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka 30,2cm x 10,3cm x 25,7cm wyskokości bez rączki, z rączką 31,7cm.

4.Książeczka Maks poznaje świat

"Świat Maksa" to pełne humoru historyjki o małym hipopotamie, który codziennie odkrywa, jak piękny i ciekawy jest świat. Pomagają mu w tym supermama oraz przyjaciele: słonik Edek, zebra Monika, kameleon Kolorek i krokodyl Gracjan. Czy znacie odpowiedź na pytanie, jak zrobić pajęczynę albo wyczarować prawdziwą tęczę? Czy wiecie, co robi księżyc, gdy smacznie śpicie w swoich łóżeczkach? Maks i jego sympatyczna siostrzyczka Zuzia odkryją przed Wami te tajemnice.

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Książeczka Zabawy z kredką 4 - baba jagaGra Kalambury obrazkowe miniKuferek świątecznyKsiążeczka Maks poznaje świat

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.