• Worek z żyrafką
  • Karty edukacyjne. Angielski Najważniejsze słówka
  • Maluszkowe malowanie. Psy rasowe
  • Memory na 3 sposoby

Paczka dla dzieci 3-6 lat

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka dla dzieci 3-6 lat. W skład zestawu wchodzi:
1.Worek z żyrafką
2.Karty edukacyjne. Angielski Najważniejsze słówka
3.Maluszkowe malowanie. Psy rasowe
4.Memory na 3 sposoby

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 25.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Worek z żyrafką

Wymiary: 25 x 30 cm

2.Karty edukacyjne. Angielski Najważniejsze słówka

Karty edukacyjne „Angielski. Najważniejsze słówka” to wyjątkowy zestaw do nauki pierwszych angielskich słówek dla dzieci w wieku 3-5 lat. Na 55 dwustronnych kartach znajdują się kolorowe ilustracje ułatwiające zapamiętywanie z podpisem w języku polskim z jednej strony i w języku angielskim – z drugiej. Karty można wykorzystać do wielu gier i zabaw opisanych we wstępie dołączonym do talii. W trakcie wciągającej zabawy słówka same wchodzą do głowy! Angielskie słowa zostały tak dobrane, by przybliżyć najmłodszym najważniejsze pojęcia z ich najbliższego otoczenia, z takich grup tematycznych jak: rodzina, części ciała, zabawki czy produkty spożywcze. Dzięki wygodnemu, poręcznemu formatowi karty sprawdzą się nie tylko w domu, lecz także podczas podróży, spaceru, w poczekalni.
Liczba graczy:od 1 do 6
Czas gry:ok. 10-20 min
Kod paskowy (EAN):9788377888032

3.Maluszkowe malowanie. Psy rasowe

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artysty.
Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości.
Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują czarujące psy rasowe!
Autor:Wydawnictwo Skrzat
Ilustracje:© stock.adobe.com
Seria wydawnicza:Maluszkowe Malowanie
Kategoria wiekowa:2+
ISBN:978-83-8207-543-4
EAN:9788382075434
Format:140x200
Objętość:16 str.
Oprawa:miękka szyta
Rok wydania:2023


4.Memory na 3 sposoby

Co tak zmęczyło Jasia, że zasnął na kanapie? Co tańczy Ala? Dowiedz się, co robią bohaterowie „Memory na 3 sposoby”!
„Memory na 3 sposoby Co robimy?” to idealna gra dla całej rodziny: dzięki trzem wariantom o różnym stopniu trudności rozgrywkę można dostosować do wieku i potrzeb najmłodszych.
Jak można grać w „Memory na 3 sposoby”?
Pamięć 2+ to wariant odpowiedni dla dwulatków. Maluchy odsłaniają po dwie z zakrytych kart, próbując zapamiętać położenie każdej z nich. Zadaniem graczy jest odnalezienie i zebranie jak największej liczby par.
Spostrzegawczość 4+ sprawdzi się idealnie dla dzieci w wieku 4-6 lat. W tym wariancie gracz musi odnaleźć parę, a następnie wskazać 3 różnice między pozornie identycznymi obrazkami.
Refleks 6+ to najtrudniejsza z wersji. Tutaj różnic szukają wszyscy uczestnicy zabawy, dlatego liczy się szybkość i bystre oko!
Duże, trwałe karty bez problemu chwyci w ręce już dwulatek. Zabawne kolorowe ilustracje Magdaleny Popovics, przedstawiające codzienne czynności, uatrakcyjnią zabawę i spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym!


. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Worek z żyrafkąKarty edukacyjne. Angielski Najważniejsze słówkaMaluszkowe malowanie. Psy rasoweMemory na 3 sposoby

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.