• Maluj z zajączkiem - kolorowanka
  • Co kapelusz jeść powinien i inne opowiadania
  • Memory na 3 sposoby
  • Kuferek Dookoła Świata

Paczka dla dzieci 3-6 lat

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka dla dzieci 3-6 lat. W skład zestawu wchodzi:
1.Maluj z zajączkiem - kolorowanka
2.Co kapelusz jeść powinien i inne opowiadania
3.Memory na 3 sposoby
4.Kuferek Dookoła Świata

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 29.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Maluj z zajączkiem - kolorowanka

Kolorowanka dla najmłodszych.
Autor: Włodzimierz Kruszewski
Ilustracje: Piotr Fic
Format: 165 x 235 mm
Liczba stron: 16
Oprawa: miękka
Naklejki: 32
ISBN: 978-83-63098-68-1

2.Co kapelusz jeść powinien i inne opowiadania

Nowe opowiadania Agnieszki Gadzińskiej to napisane lekkim piórem humorystyczne historie z pogranicza świata realnego i fantastyki. W tym niezwykłym zbiorze zapracowana Wróżka Zębuszka sama traci ząb, Karolinka zostaje obdarowana tajemniczym kapeluszem, który trzeba karmić wierszami, a Bartuś wyrusza na poszukiwania pierwszej gwiazdki, ponieważ okazuje się, że w tym roku nie będzie świąt! Komizm sytuacyjny tekstów wspaniale oddają kolorowe ilustracje Artura Gulewicza.
Autor: Agnieszka Gadzińska, Ilustracje: Artur Gulewicz, Kategoria wiekowa: 5+, ISBN: 978-83-7915-402-9, EAN: 9788379154029, Format: 200x270, Objętość: 64, Oprawa: twarda

3.Memory na 3 sposoby

Co tak zmęczyło Jasia, że zasnął na kanapie? Co tańczy Ala? Dowiedz się, co robią bohaterowie „Memory na 3 sposoby”!
„Memory na 3 sposoby Co robimy?” to idealna gra dla całej rodziny: dzięki trzem wariantom o różnym stopniu trudności rozgrywkę można dostosować do wieku i potrzeb najmłodszych.
Jak można grać w „Memory na 3 sposoby”?
Pamięć 2+ to wariant odpowiedni dla dwulatków. Maluchy odsłaniają po dwie z zakrytych kart, próbując zapamiętać położenie każdej z nich. Zadaniem graczy jest odnalezienie i zebranie jak największej liczby par.
Spostrzegawczość 4+ sprawdzi się idealnie dla dzieci w wieku 4-6 lat. W tym wariancie gracz musi odnaleźć parę, a następnie wskazać 3 różnice między pozornie identycznymi obrazkami.
Refleks 6+ to najtrudniejsza z wersji. Tutaj różnic szukają wszyscy uczestnicy zabawy, dlatego liczy się szybkość i bystre oko!
Duże, trwałe karty bez problemu chwyci w ręce już dwulatek. Zabawne kolorowe ilustracje Magdaleny Popovics, przedstawiające codzienne czynności, uatrakcyjnią zabawę i spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym!


4.Kuferek Dookoła Świata

Kuferek Dookoła Świata, dający ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca kulę ziemską z oznaczonymi kontynentami, oceanami, środkami transportu oraz zwierzętami. Idealny dla młodych i ciekawych świata dzieci. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary: 23 cm szer x 12 cm dług x 30cm wysokości. Wysokość wraz z rączką 36cm

. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Maluj z zajączkiem - kolorowankaCo kapelusz jeść powinien i inne opowiadaniaMemory na 3 sposoby Kuferek Dookoła Świata

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.