• Książeczka Akademia Misia Rysia z naklejkami od 3 lat
  • Książeczka do poczytania - Gdzie jesteś Emilko?
  • Magiczne Mozaiki 80 el.

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+. W skład zestawu wchodzi:
1.Książeczka Akademia Misia Rysia z naklejkami od 3 lat
2.Książeczka do poczytania - Gdzie jesteś Emilko?
3.Magiczne Mozaiki 80 el.
4 Reklamówka z nadrukiem świątecznym.

Dostępność: Zostało mniej niż 10 sztuk

Cena: 20.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Książeczka Akademia Misia Rysia z naklejkami od 3 lat

Książeczka edukacyjna „Akademia misia Rysia” z naklejkami zawiera zadania i łamigłówki służące rozwijaniu spostrzegawczości i sprawności manualnej dzieci. Każda strona książeczki zawiera informację dla rodzica ułatwiającą samodzielną ocenę pracy dziecka. A4, s.16 + wkładka z naklejkami

2.Książeczka do poczytania - Gdzie jesteś Emilko?

Książeczka - Gdzie jesteś Emilko? To opowieść o tym, jak gąsienica Emilka stała się motylem, a Kumcia zmieniła się z kijanki w żabę. Czy ich przyjaźń przetrwa? Czy ślimak Bonifacy miał z tym wszystkim coś wspólnego? Dzieci bardzo lubią ciekawe historyjki o zwierzętach. Format: 200x190 mm Objętość: 12 str.

3.Magiczne Mozaiki 80 el.

"Magiczne Mozaiki" to kreatywna zabawa edukacyjna dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do Waszej dyspozycji oddana zostaje plansza z mnóstwem otworów, w których należy umieścić różnej wielkości kolorowe elementy, by stworzyć rozmaite wzory i obrazy. Istnieje niemal nieskończona ilość kombinacji, a po wykonaniu ilustracji wystarczy, że wyjmiecie elementy i możecie zacząć od nowa. Do zestawu dołączony jest album zawierający ponad 100 inspiracji. Zabawa ćwiczy kreatywność i wyobraźnię. Wymiary tabliczki: 14,3/13,2 cm. Zawartość pudełka: plansza, 80 średnich elementów, album z inspiracjami.

Do każdej paczki dołączona jest reklamówka z nadrukiem świątecznym. Zabawki nie są spakowane do reklamówek, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.


Książeczka Akademia Misia Rysia z naklejkami od 3 latKsiążeczka do poczytania - Gdzie jesteś Emilko?Magiczne Mozaiki 80 el.Reklamówka z Mikołajem

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.