• Opowieści wigilijnej gwiazdki - List do świętego Mikołaja
  • Malowanka malucha część 1
  • Układanka Połówki i główki

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+

Ocena: 5.00 (2 ocen)

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+. W skład zestawu wchodzi:
1.Opowieści wigilijnej gwiazdki - List do świętego Mikołaja
2.Malowanka malucha część 1
3.Kuferek świąteczny
4.Układanka Połówki i główki

Dostępność: Zostało mniej niż 30 sztuk
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 20 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 30.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Opowieści wigilijnej gwiazdki - List do świętego Mikołaja

Święta Bożego Narodzenia to magiczne i niezwykłe chwile. Radość oczekiwania na pierwszą gwiazdkę wtapia się w bajeczny zimowy krajobraz. Rozświetlone choinki, kolorowe bombki, lampki w oknach... wywołują zachwyt i budzą wyobraźnię. Te święta kochają wszyscy, a najmocniej dzieci. I o tym opowiadają kolejne historie tej książki. Spotykamy Mikołaja, skrzaty, elfy; poznajemy zdarzenia z pogranicza prawdy i bajki, które z najpiękniejszymi życzeniami dedykujemy naszym Młodym Czytelnikom pod choinkę. ISBN: 978-83-7915-618-4 Format: 165x240 mm Objętość: 56 str. Oprawa: twarda Pierwsze wydanie: 2018

2.Malowanka malucha część 1

Na obrazkach do kolorowania są zwięrzęta: sowa, foka, pies, miś, żaba, lew, rekin, koza a także, żaglówka, auto, lalka i in. Z tyłu na okładce kolorowy obrazek, z którego po wycięciu powstaną puzzle. Gruby obrys obrazków pomaga dziecku kontrolować ruch ręki, gdy kolorując stara się nie wychodzić poza linię. Z pomocą tej kolorowanki przygotujesz wiele ćwiczeń dla najmłodszych dzieci w wieku od 2 do 4 lat: kolorowanie, kreskowanie lub malowanie w obrębie konturu, rysowanie szlaczków po śladzie, układanie puzzli. Główne zalety tej kolorowanki: - duże obrazki z grubym obrysem, - proste, duże szlaczki do rysowania po śladzie, - z tyłu, na sztywnej okładce, obrazek z ciastkiem, z którego po wycięciu wzdłuż przerywanej linii powstaną puzzle. ISBN: 978-83-63126-39-1 Format: B5 Ilość stron: 16 Zawartość: lustracje czarno-białe, gruba linia, na każdej stronie łatwy szlaczek. Na okładce puzzle malucha do wycięcia.

3.Kuferek świąteczny

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika w stylu domu, otwierane elementy - okna, drzwi oraz garaż. Z jednej strony kuferka znajduje się renifer i piesek a z drugiej motor oraz skuter śnieżny, dlatego kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka 30,2cm x 10,3cm x 25,7cm wyskokości bez rączki, z rączką 31,7cm.

4.Układanka Połówki i główki

„Połówki i główki” to wesoła układanka dla dzieci. Dzieciom rozdaje się po 3 lewe części zwierzaczków, a prawe układa się na stole obrazkiem w dół. Dzieci losują je po kolei. Gracz, który pierwszy ułoży swój zestaw, wygrywa. Kartoniki można wykorzystać także do gry typu memory oraz jako klasyczną układankę puzzlową dla jednego dziecka. Zestaw zawiera 30 twardych kartoników, z których można ułożyć 15 kompletów.

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Opowieści wigilijnej gwiazdki - List do świętego MikołajaMalowanka malucha część 1Kuferek świątecznyUkładanka Połówki i główki

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.