• Co, gdzie, kiedy? Buda
  • Kapitan Nauka. Poznaję Litery 3+ (Książka + karty obrazkowe)
  • Maks i niezwykłości - ksiązeczka
  • Kuferek Świąteczny 2020

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+

Ocena: 5.00 (2 ocen)

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+. W skład zestawu wchodzi:
1.Co, gdzie, kiedy? Buda
2.Kapitan Nauka. Poznaję Litery 3+ (Książka + karty obrazkowe)
3.Maks i niezwykłości - ksiązeczka
4.Kuferek Świąteczny 2020

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 28.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Co, gdzie, kiedy? Buda

„Co, gdzie, kiedy?” to atrakcyjne książeczki edukacyjne przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ciekawe ćwiczenia opracowane przez doświadczonego pedagoga pomogą dziecku rozwinąć zdolności manualne, spostrzegawczość, a także umiejętność czytania i liczenia. Dodatkowym atutem książeczki są barwne naklejki.
Opracowanie:Dorota Krassowska Ilustracje: Dorota Fic. Seria wydawnicza: Co, gdzie, kiedy?. Kategoria wiekowa: 4+. ISBN:978-83-7437-357-9. EAN:9788374373579. Format: 205x290. Objętość: 16. Oprawa: miękka szyta. Inf. dodatkowe: naklejki, nietypowy kształt.

2.Kapitan Nauka. Poznaję Litery 3+ (Książka + karty obrazkowe)

Ciekawe zabawy z alfabetem i kolorowe karty, które przyciągną uwagę każdego dziecka! „Kapitan Nauka. Poznaję Litery” to zestaw składający się z książeczki i 35 kart obrazkowych dla małych odkrywców literek.
Dzieci naturalnie interesują się otaczającymi je napisami. Na każdym kroku pytają: „Co tu jest napisane?”, „Jaka to litera?”
Specjalnie z myślą o małych ciekawskich przygotowaliśmy zestaw składający się z książki i kart obrazkowych – idealny prezent dla przedszkolaka, który rozpoczyna przygodę z alfabetem.
Ciekawe zabawy z alfabetem i kolorowe karty, które przyciągną uwagę każdego dziecka!
W książce znajduje się wiele ciekawych łamigłówek dla dziecka i propozycje zabaw z wykorzystaniem kart dołączonych do zestawu. Dziecko poznaje litery, układa swoje imię z kart, uczy się odwzorowywania i odczytywania liter, a wszystko w formie wciągającej zabawy.
Zestaw można wykorzystać na wiele sposobów: w domu, na wycieczce czy w ogrodzie. Poręczny format gwarantuje wygodę użytkowania, a ciekawe zadania i barwne ilustracje to doskonały sposób na nudę!


3.Maks i niezwykłości - ksiązeczka

W tej książeczce razem z Maksem wybierzecie się na poszukiwania tajemniczej złotej kulki, dowiecie się, na co sympatyczny hipopotam pragnie wydać zaoszczędzone pieniądze, i jaki prezent od mamy sprawi mu największą przyjemność. "Świat Maksa" to licząca już dziesięć części seria autorstwa Katarzyny Zychli o przygodach ciekawskiego hipopotama, jego siostry Zuzi, ich wspaniałej mamy oraz egzotycznych przyjaciół - kameleona Kolorka, słonia Edka, zebry Moniki, żółwia Ponuraka i krokodyla Gracjana. Każda książeczka zawiera trzy dobrane tematycznie opowiadania, z których każde poświęcone jest ważnemu wydarzeniu z życia malucha. Serię polecamy najmłodszym czytelnikom - już od drugiego roku życia. Olbrzymią jej zaletą są bogate, pastelowe ilustracje Agnieszki Filipowskiej oraz duża czcionka ułatwiająca samodzielne czytanie.
Autor:Katarzyna Zychla. Ilustracje:Agnieszka Filipowska. Seria wydawnicza:Świat Maksa. Kategoria wiekowa:2+. ISBN:978-83-7915-037-3. EAN:9788379150373. Format:165x220. Objętość:32. Oprawa:miękka szyta

4.Kuferek Świąteczny 2020

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, wierszyk, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Co, gdzie, kiedy? BudaKapitan Nauka. Poznaję Litery 3+ (Książka + karty obrazkowe)Maks i niezwykłości - ksiązeczkaKuferek Świąteczny 2020

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.