• Książeczka u Ziutka za płotkiem 4
  • Książeczka Jak Skrzat Jagódka zakładał w lesie teatr
  • Gra Gorący Ziemniak Junior

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 4+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 4+. W skład zestawu wchodzi:
1.Książeczka u Ziutka za płotkiem 4
2.Książeczka Jak Skrzat Jagódka zakładał w lesie teatr
3.Gra Gorący Ziemniak Junior
4.Kuferek świąteczny

Dostępność: W magazynie

Cena: 21.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Książeczka u Ziutka za płotkiem 4

Znakomita seria książek edukacyjnych dla przedszkolaków, ze znanym i lubianym bohaterem książek dla najmłodszych – kogutkiem Ziutkiem, zawierająca zestawy zadań dostosowanych do możliwości rozwojowych dzieci w wieku 3–5 lat. Dziecko uczy się rozpoznawać wielkości i kształty, rozwija umiejętność rysowania i odwzorowywania oraz spostrzegawczość. Ciekawa forma ćwiczeń ułatwia rozwój kreatywnego myślenia i działania, zachęcając dziecko do pracy z książką i rozwiązywania kolejnych poleceń.

2.Książeczka Jak Skrzat Jagódka zakładał w lesie teatr

Opowieść o tym jak zwierzątka się nudzą, więc skrzat Jagódka postanawia zapewnić im rozrywkę i wystawić w lesie przedstawienie. To nic, że „Bajka o rybaku i złotej rybce” zamienia zmienia swój bieg, bo widzowie są zachwyceni. Posłuchajcie sami! ISBN: 978-83-7437-851-2 Format: 200x190 mm Objętość: 12 str. Oprawa: miękka szyta

3.Gra Gorący Ziemniak Junior

Gra Gorący Ziemniak Junior to sprawdzian kto potrafi najszybciej myśleć pod presją czasu? W tej grze jest tylko kilka chwil, by wymyślić błyskotliwą odpowiedź na pytanie i odrzucić Gorącego Ziemniaka przeciwnikowi. Aby wygrać pozbądź się Ziemniaka zanim upłynie czas i się sparzysz. Odpowiadaj szybko, rzucaj celnie, łap dokładnie i nie spadnij na sam dół planszy. Zawartość pudełka: plansza, Gorący Ziemniak (w postaci kulki), 55 kart pytań, 4 pionki, bączek, instrukcja.

4.Kuferek świąteczny

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika w stylu domu, otwierane elementy - okna, drzwi oraz garaż. Z jednej strony kuferka znajduje się renifer i piesek a z drugiej motor oraz skuter śnieżny, dlatego kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy.

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Książeczka u Ziutka za płotkiem 4Książeczka Jak Skrzat Jagódka zakładał w lesie teatrGra Gorący Ziemniak JuniorKuferek świąteczny

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.