Ważna informacja Dla zamówień na mikołajki złożonych od 01.12.2021 od godziny 13:30 nie gwarantujemy dostarczenia przed 5.12.2022. W sytuacji, kiedy dopisało się dziecko do grupy a mają Państwo zamówione u nas paczki prosimy o kontakt telefoniczny.

  • Długopis zapachowy 8 kolorów Kidea
  • Klub małego patrioty. Polskie symbole
  • Kuferek Świąteczny 2022
  • SuperQuiz. Zwierzęta 7+ (książeczka + plansza XXL + żetony)

Paczka mikołajkowa dla dzieci 7+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka mikołajkowa dla dzieci 7+. W skład zestawu wchodzi:
1.Długopis zapachowy 8 kolorów Kidea
2.Klub małego patrioty. Polskie symbole
3.Kuferek Świąteczny 2022
4.SuperQuiz. Zwierzęta 7+ (książeczka + plansza XXL + żetony)

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 30.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Długopis zapachowy 8 kolorów Kidea

Długopis zapachowy z wkładami w ośmiu intensywnych kolorach: czarnym, niebieskim, zielonym, pomarańczowym, czerwonym i fioletowym. Jego dodatkowym atutem są słodkie, przyjemne zapachy każdego z kolorów, które uatrakcyjniają produkt i sprawiają, że dzieci chętniej po niego sięgają. Jego precyzyjna końcówka ułatwia pisanie oraz dokładne wyróżnienie odpowiednich fragmentów tekstu. Funkcja 8 w 1 sprawia, że jest on niezbędny w piórniku każdego dziecka, a zajmuje tak niewiele miejsca.
Czy wiesz, że…?
To nie nos odczuwa zapachy, a mózg. W nosie powstają receptory, które przysyłają sygnał do mózgu, gdzie następnie dochodzi do tworzenia się zapachu.

2.Klub małego patrioty. Polskie symbole

Czy zdawałeś sobie sprawę, że wódz słowiański Lech uratował potężnego białego orła, który odtąd jest związany z tradycją naszego kraju? Sięgnij po ciekawostki, o których nie miałeś pojęcia! Poznaj historię polskiego herbu, flagi i hymnu, najważniejsze święta narodowe i sąsiadów Polski. Dowiedz się, jakie miejsca w Warszawie powinno odwiedzić każde dziecko. Rozpocznij cudowną przygodę i wstąp do Klubu Małego Patrioty! Odkryj swoją Ojczyznę – jej symbole, bohaterskie czyny oraz wartościowe postaci z dziedziny nauki, kultury i historii. Poczuj radość z bycia Polakiem.
Autor: Dariusz Grochal
Ilustracje: Dariusz Grochal
Seria wydawnicza: Klub Małego Patrioty
Kategoria wiekowa: 6+
ISBN: 978-83-8207-452-9
EAN: 9788382074529
Format: 200x190
Objętość: 12 str.
Oprawa: miękka szyta
Rok wydania: 2022

3.Kuferek Świąteczny 2022

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, Ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

4.SuperQuiz. Zwierzęta 7+ (książeczka + plansza XXL + żetony)

Pakiet SuperQuiz Zwierzęta to niezwykły, rozwijający zestaw dla dzieci od 7. roku życia. Mali miłośnicy zwierząt znajdą tu niesamowite fakty i zaskakujące ciekawostki o królestwie zwierząt i wyruszą w podróż po wszystkich środowiskach życia! Mali podróżnicy poznają mieszkańców europejskich lasów i łąk, odwiedzą las tropikalny i afrykańską sawannę, a nawet zajrzą na dno jezior, mórz i oceanów. Kto szybciej pokona labirynt - szczur czy ośmiornica? Czy hienie bliżej do psa czy do kota? Który ptak potrafi szybować nawet 12 dni bez przerwy? Jakie zwierzę było pierwowzorem morskiego potwora, krakena? Dzięki zabawie z zestawem świat zwierząt nie będzie miał przed tobą tajemnic! W skład zestawu wchodzą: kolorowa, ilustrowana książeczka z ciekawostkami oraz pytaniami quizowymi, dzięki którym sprawdzisz zdobytą wiedzę, kolorowa mapa świata i 22 żetony ze zdjęciami różnych gatunków zwierząt, które trzeba dopasować do miejsc ich występowania na mapie. Kolorowe zdjęcia zachęcą dziecko do samodzielnego czytania, a pytania quizowe oraz mapa z żetonami sprawią, że poszerzanie wiedzy będzie przyjemnością! Zabawa z pakietem ćwiczy spostrzegawczość, pamięć, myślenie logiczne i rozwija zainteresowania dziecka, a przy tym daje wiele radości. Pakiet SuperQuiz Zwierzęta to: - różnorodne gatunki i środowiska życia - ponad 160 zagadek - możliwość sprawdzenia odpowiedzi - kolorowe zdjęcia i ilustracje - rozwijająca zabawa ćwicząca wyobraźnię. Stron: 112 Autor: Justyna Kolasińska Ilustrator: Magdalena Jackowska

. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Długopis zapachowy 8 kolorów KideaKlub małego patrioty. Polskie symboleKuferek Świąteczny 2022SuperQuiz. Zwierzęta 7+ (książeczka + plansza XXL + żetony)

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.