Ważna informacja Dla zamówień na mikołajki złożonych od 01.12.2021 od godziny 13:30 nie gwarantujemy dostarczenia przed 5.12.2022. W sytuacji, kiedy dopisało się dziecko do grupy a mają Państwo zamówione u nas paczki prosimy o kontakt telefoniczny.

  • Kuferek Świąteczny 2022
  • Kolorowanka Maluszkowe malowanie. Rodzinki
  • Jak Karolcia spotkała Mikołaja książka
  • Gwarna Farma - gra karciana

Paczka mikołajkowa dla dzieci 3+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka mikołajkowa dla dzieci 3+. W skład zestawu wchodzi:
1.Kuferek Świąteczny 2022
2.Kolorowanka Maluszkowe malowanie. Rodzinki
3.Jak Karolcia spotkała Mikołaja książka
4.Gwarna Farma - gra karciana

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 35.17 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Kuferek Świąteczny 2022

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, Ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

2.Kolorowanka Maluszkowe malowanie. Rodzinki

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artysty
Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości.
Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują rodzinki!

Autor: Wydawnictwo Skrzat
Ilustracje: © stock.adobe.com
Seria wydawnicza: Maluszkowe Malowanie
Kategoria wiekowa: 2+
ISBN: 978-83-8207-428-4
EAN: 9788382074284
Format: 140x200
Objętość: 16 str.
Oprawa: miękka szyta
Rok wydania: 2022

3.Jak Karolcia spotkała Mikołaja książka

Prószy śnieg, pachnie świerk, Mikołaj pędzi saniami... Daj się oczarować magii świąt, otul się grudniowymi opowieściami! Była sobie Karolcia, która uwielbiała dostawać prezenty. No właśnie: dostawać, ale czy potrafiła się nimi cieszyć? A co z wdzięcznością za podarunki? Oto dziewczynka spotyka tajemniczego starszego pana z siwą brodą. Wygląda jak Mikołaj, ale przecież przed chwilą zamówiła już prezenty u Mikołaja w galerii handlowej! Dziwne, że ten staruszek tyle o niej wie... Czy Karolcia posłucha jego rad? I kto w tym roku zostanie obdarowany na święta?
Historie rozgrzewające jak kubek kakao
Autor: Justyna Balcewicz
Ilustracje: Agnieszka Filipowska
Kategoria wiekowa: 5+
ISBN: 978-83-8207-168-9
EAN: 9788382071689
Format: 200x285
Objętość: 16 str.
Oprawa: miękka szyta
Rok wydania:2021

4.Gwarna Farma - gra karciana

Zestawy edukacyjneGry edukacyjneZabawy edukacyjneGry planszowePuzzleKlockiArtykuły edukacyjneMultimediaPozostałe Gry rodzinneAdamigo MemoryUkładankiKreatywneKarciane GWARNA FARMA - GRA KARCIANA Gwarna Farma to dynamiczna karciana rozgrywka zapewniająca całej rodzinie świetną zabawę. Gdy znajdziesz co najmniej trzy takie same zwierzęta na farmie, musisz jak najszybciej położyć rękę na stodole i wydać odpowiedni odgłos. Dzięki temu zdobędziesz zwierzęta do swojego gospodarstwa. Podczas gry gracze muszą wykazać się refleksem i umiejętnością naśladowania wielu zwierzęcych odgłosów! Zestaw zawiera: • 112 kart • stodołę • 4 ogrodzenia • instrukcję.

Liczba graczy: 2-4. Wiek: od 3 lat.

. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Kuferek Świąteczny 2022Kolorowanka Maluszkowe malowanie. RodzinkiJak Karolcia spotkała Mikołaja książkaGwarna Farma - gra karciana

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.