• Corrida językowa, czyli 10 byków głównych
  • Potwór z ulicy Pomidorowej
  • Quiz o Europie – Mini
  • Kuferek świąteczny 2019

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 7-9 lat

Ocena: 5.00 (1 ocen)

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 7-9 lat. W skład zestawu wchodzi:
1.Corrida językowa, czyli 10 byków głównych
2.Potwór z ulicy Pomidorowej
3.Quiz o Europie – Mini
4.Kuferek świąteczny 2019

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 26.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Corrida językowa, czyli 10 byków głównych

abaw się w torreadora i chwyć byka za rogi! Zostań ich pogromcą! Maurycemu Polaskiemu chodzi oczywiście o błędy językowe. W ustach dziecka brzmieć mogą zabawnie, a nawet uroczo, ale jak mówi porzekadło: „Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”. Znany artysta sceny kabaretowej i autor humorystycznych wierszyków bezlitośnie wytyka dziesięć, jego zdaniem, najważniejszych… byków. Do książki dołączono płytę, na której sam autor interpretuje własne teksty.
ISBN: 978-83-7915-387-9 Format: 200x190 mm Objętość: 28 str. Oprawa: miękka szyta

2.Potwór z ulicy Pomidorowej

a ulicy Pomidorowej grasuje… potwór! Nikt go nie widział, nikt go nie słyszał, ale to, że jest, trudno podważyć. Właśnie pożarł śniadanie Maurycego Bomby, znanego w mieście smakosza i kulinarnego pedanta. Ofiarą bestii padła także pyszna owocowa tarta. Tego już było za wiele! Pomysłowe przedszkolaki zakładają więc Klub Deptaczek i Deptaczy, którego zadaniem jest wytropienie niegodziwca. Czy im się uda? Kto okaże się tajemniczym stworem? Przekonajcie się sami! „Potwór z ulicy Pomidorowej” to książka dla tych, którzy lubią się bać.
ISBN: 978-83-7915-340-4 Format: 143x190 mm Objętość: 96 str. Oprawa: miękka klejona

3.Quiz o Europie – Mini

Mała, poręczna wersja gry, w której gracze odpowiadają na pytania dotyczące Europy. Zakres pytań obejmuje dziedziny takie jak historia, geografia i przyroda, nauka i technika oraz kultura i sztuka w Europie. Pudełko doskonale mieści się w plecaku oraz torebce dzięki czemu można zabrać je ze soba dosłownie wszędzie.
Zawartość opakowania „karty pytan i odpowiedzi” - 45 szt., karty liter” „a”, „b”, „c”- 3 x 3 szt., karta z nazwami działów - 1 szt., pionki do gry - 3 szt. kostka do gry, plansza, klepsydra - 1 szt.,instrukcja

4.Kuferek świąteczny 2019

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, zadania do wykonania, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Dodatkowo wysokość daszku 5 cm. Wysokość rączki: 6 cm.

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Corrida językowa, czyli 10 byków głównychPotwór z ulicy PomidorowejQuiz o Europie – MiniKuferek świąteczny 2019

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.