Ważna informacja Dla zamówień na mikołajki złożonych od 01.12.2021 od godziny 13:30 nie gwarantujemy dostarczenia przed 5.12.2022. W sytuacji, kiedy dopisało się dziecko do grupy a mają Państwo zamówione u nas paczki prosimy o kontakt telefoniczny.

  • Kuferek Świąteczny 2022
  • Moje szyfry książeczka
  • Klub małego patrioty. Polscy zdobywcy
  • Bójka na słówka. Gra do nauki języka angielskiego

Paczka mikołajkowa dla dzieci 8+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka mikołajkowa dla dzieci 8+. W skład zestawu wchodzi:
1.Kuferek Świąteczny 2022
2.Moje szyfry książeczka
3.Klub małego patrioty. Polscy zdobywcy
4.Bójka na słówka. Gra do nauki języka angielskiego

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 39.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Kuferek Świąteczny 2022

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, Ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

2.Moje szyfry książeczka

Moje szyfry, czyli rozrywkowy zeszyt małego ucznia Supertajny zestaw zaszyfrowanych wiadomości (ważnych i arcyważnych)! Zróżnicowane tablice kodów obrazkowych i literowych, łamacze haseł oraz cała gama kreatywnych zabaw pobudzają logiczne myślenie, ćwiczą spostrzegawczość i pamięć. Są doskonałą gimnastyką dla mózgu, a także świetną przygodą! Pierwsze kroki i wielkie susy w cudownym świecie nauki!
Moje szyfry
Autor: Sabina Grabias
Ilustracje: © stock.adobe.com
Seria wydawnicza: Mały Uczeń
Kategoria wiekowa: 6+
ISBN: 978-83-8207-028-6
EAN: 9788382070286
Format: 140x200
Objętość: 16 str.
Oprawa: miękka szyta
Rok wydania: 2020

3.Klub małego patrioty. Polscy zdobywcy

Czy wiesz, że Polka jako pierwsza kobieta samotnie opłynęła ziemię? Sięgnij po ciekawostki, o których nie miałeś pojęcia! Poznaj polskich zdobywców. Dowiedz się o ich wspaniałych wyczynach, o tym, które kontynenty i wody przemierzyli oraz jakie zdobyli szczyty. Rozpocznij cudowną przygodę i wstąp do Klubu Małego Patrioty! Odkryj swoją Ojczyznę – jej symbole, bohaterskie czyny oraz wartościowe postaci z dziedziny nauki, kultury i historii. Poczuj radość z bycia Polakiem!
Autor: Dariusz Grochal
Seria wydawnicza: Klub Małego Patrioty
Kategoria wiekowa: 6+
ISBN: 978-83-7915-556-9
EAN: 9788379155569
Format: 200x190
Objętość: 12 str.
Oprawa: miękka szyta

4.Bójka na słówka. Gra do nauki języka angielskiego

Bójka na słówka to gra do nauki języka angielskiego dla całej rodziny. Dynamiczne, kilkunastominutowe rozgrywki polegające na poszukiwaniu na kolorowych kartach wspólnych elementów - słówek i obrazków - wciągną w naukę angielskiego nawet najbardziej zniechęconych! Zobacz, jak grać w Bójkę! Wybierz słówka na odpowiednim dla sienie poziomie (początkującym lub bardziej zaawansowanym) i spróbuj swoich sił we wszystkich trzech wariantach gry. Naucz się 200 słówek i wyrażeń z 17 kategorii tematycznych m.in. dom, szkoła, miasto, czas wolny. Ćwicz refleks, spostrzegawczość, nie daj się wyprzedzić innym i wygrywaj bójki na słówka! Uwaga: dobra zabawa wspomaga zapamiętywanie słówek! Bójka na słowka - wizualizacja Bójka na słówka to: gra do nauki języka angielskiego dla całej rodziny (od 7 lat) 200 słówek podzielonych na 2 poziomy: początkujący i zaawansowany słownictwo z 17 kategorii tematycznych 10-20 minutowe rozgrywki 3 warianty gry karty z kolorowymi ilustracjami minisłowniczek obrazkowy Film: https://youtu.be/BXzMdqofUjw

. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Kuferek Świąteczny 2022Moje szyfry książeczkaKlub małego patrioty. Polscy zdobywcyBójka na słówka. Gra do nauki języka angielskiego

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.