• Literki i szlaczki 5-6 lat
  • Karty Bystre oczko
  • Książka Najpiękniejsze opowieści pod Choinkę.

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5+. W skład zestawu wchodzi:
1.Literki i szlaczki 5-6 lat
2.Kuferek świąteczny
3.Karty Bystre oczko
4.Książka Najpiękniejsze opowieści pod Choinkę.

Dostępność: Brak. Proszę kontaktować się telefononicznie.
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 20 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 30.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Literki i szlaczki 5-6 lat

Na początku trudno opanować kształty liter, dlatego ta kolorowanka najpierw pomaga rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową i zdolności manualne przez takie ćwiczenia jak rysowanie literkopodobnych szlaczków i uzupełnianie brakujących fragmentów obrazków, które trzeba dokończyć rysować tak, jak wskazuje ślad z przerywanych linii. Potem dzieci trenują pisanie liter po śladzie - na każdej stronie poznają dwie litery i ćwiczą pisanie każdej litery z osobna. Na kolejnych stronach uczą się też łączenia liter w prostych wyrazach: osa, kot, rak, lis. Z tyłu, na kolorowej okładce, znajduą się kartoniki z literkami. Po wycięciu mogą posłużyć do gry w literkowe memory, która polega na znajdowaniu dwóch takich samych liter, albo do układania wyrazów. ISBN: 978-83-60722-12-1 Format: B5 Ilość stron: 16 Zawartość: Ilustracje czarno-białe, na okładce gra literkowe memory do wycięcia.

2.Kuferek świąteczny

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika w stylu domu, otwierane elementy - okna, drzwi oraz garaż. Z jednej strony kuferka znajduje się renifer i piesek a z drugiej motor oraz skuter śnieżny, dlatego kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka 30,2cm x 10,3cm x 25,7cm wyskokości bez rączki, z rączką 31,7cm.

3.Karty Bystre oczko

Sprawdzona i uwielbiana przez dzieci gra karciana. Zestaw zawiera 48 kart o wym. 11 cm x 7,4 cm oraz instrukcje z opisem pięciu wesołych gier rodzinnych. Gry zawierają elementy edukacyjne. Podczas zabawy gracze ćwiczą spostrzegawczość, pamięć i refleks.

4.Książka Najpiękniejsze opowieści pod Choinkę.

Książka Najpiękniejsze opowieści pod Choinkę to zbiór opowieści autorstwa Ewy Stadtmüller. Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas przygotowywania wigilijnych potraw, wieszania na choince własnoręcznie zrobionych ozdób i czekaniu na pierwszą gwiazdkę i wymarzone prezenty. A tym czasie zdarzają się też rzeczy nadzwyczajne. ISBN: 978-83-7915-303-9 Format: 165x240 mm Objętość: 48 str. Oprawa: twarda

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Literki i szlaczki 5-6 latKuferek świątecznyKarty Bystre oczkoKsiążka Najpiękniejsze opowieści pod Choinkę.

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.