• Kuferek świąteczny 2019
  • Szukaj Tofika książeczka
  • Książeczka - Rysunkowy Zwierzyniec
  • Sowa Mądra Głowa – Pamięć – Litery – Mini

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5+. W skład zestawu wchodzi:
1.Kuferek świąteczny 2019
2.Szukaj Tofika książeczka
3.Książeczka - Rysunkowy Zwierzyniec
4.Sowa Mądra Głowa – Pamięć – Litery – Mini

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 21.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Kuferek świąteczny 2019

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, zadania do wykonania, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Dodatkowo wysokość daszku 5 cm. Wysokość rączki: 6 cm.

2.Szukaj Tofika książeczka

Tofik, ukochany kot Dominika, jak każdy młody zwierzak lubi się bawić i psocić. Co rusz chowa się w przedziwnych miejscach − to na żyrandolu, to w dziupli sowy, to znów w… Pst! Poszukajcie sami. Odnalezienie Tofika jest zadaniem nie tylko jego właściciela, lecz także małych czytelników. Wspólne szukanie kotka może okazać się niezłą zabawą. „Szukaj Tofika”, książkę z nowej serii „Bajki-szukajki”, dedykujemy najmłodszym. Pomaga ona ćwiczyć spostrzegawczość i uczy cierpliwości. Wierszowana forma oraz barwne ilustracje to jej dodatkowe atuty.
ISBN: 978-83-7915-306-0 Format: 200x285 mm Objętość: 16 str. Oprawa: miękka szyta

3.Książeczka - Rysunkowy Zwierzyniec

„Rysunkowy zwierzyniec” to zestaw inspirujących zabaw grafomotorycznych dla dzieci 4-, 5-letnich. Zawarte w nim zadania usprawniają współpracę między ręką i okiem, która jest podstawą do opanowania sztuki pisania i czytania. Ładne i ciekawe rysunki zachęcą dzieci do wykonywania zadań.
ISBN: 978-83-7437-070-7 Format: 200x190 mm Objętość: 24 str. Oprawa: miękka szyta

4.Sowa Mądra Głowa – Pamięć – Litery – Mini

W grze" Pamięć - litery" wygrywa ten, kto najlepiej zapamięta położenie odpowiednich par, odkrytych na chwilę, spośród wszystkich tabliczek leżących na stole rewersem do góry. Gra skierowana jednocześnie do dzieci i dorosłych ,jest świetnym treningiem pamięci i spostrzegawczości. Gracze najmłodsi przy okazji utrwalają sobie zapis głosek pisanych małą i dużą literą. Gra ma również drugi rozbudowany wariant z dodatkowymi rekwizytami, wzbogacającymi atrakcyjność i emocje podczas zabawy. Zawartość pudełka: plansza, 64 kartoniki, 4 pionki, kostka, instrukcja.

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Kuferek świąteczny 2019Szukaj Tofika książeczkaKsiążeczka - Rysunkowy ZwierzyniecSowa Mądra Głowa – Pamięć – Litery – Mini

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.