• Książeczka ćwiczeniowa Nauka Czytania
  • Jakie to flagi mini
  • Krzyżówki 2-klasisty

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 8+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 8+. W skład zestawu wchodzi:
1.Książeczka ćwiczeniowa Nauka Czytania
2.Jakie to flagi mini
3.Krzyżówki 2-klasisty
4 Reklamówka z nadrukiem świątecznym.

Dostępność: W magazynie

Cena: 20.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Książeczka ćwiczeniowa Nauka Czytania

Książka do nauki czytania przeznaczona dla sześcio-, siedmiolatków. Dzieci poznają 23 litery: najpierw samogłoski, a później spółgłoski. Format: 145x207 mm Objętość: 32 str. Oprawa: miękka szyta

2.Jakie to flagi mini

Gra "Jakie to flagi" doskonale łączy przyjemne z pożytecznym. Ta gra to emocjonująca zabawa, a jednocześnie znakomita okazja do nauki identyfikacji flag państwowych (55 krajów). Gracze mogą również przy okazji dowiedzieć się i nauczyć nazw stolic państw, wielkości ich powierzchni, liczby ludności itp. Gra adresowana jest do dzieci i dorosłych. Zawartość pudełka: 55 kart, 55 tekturowych żetonów, 20 plastikowych żetonów, klepsydra, instrukcja.

3.Krzyżówki 2-klasisty

A5, s.32, ilustracje barwne Książeczka "Krzyżówki" to sprawdzony sposób na naukę ortografii poprzez zabawę i doskonały sposób utrwalenia pisowni. Dzieci znajdą tu diagramy, logogryfy, rebusy i inne łamigłówki. Na ostatniej stronie znajdują się rozwiązania umożliwiające dziecku samodzielne korzystanie z książki.

Do każdej paczki dołączona jest reklamówka z nadrukiem świątecznym. Zabawki nie są spakowane do reklamówek, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.


Książeczka ćwiczeniowa Nauka CzytaniaJakie to flagi miniKrzyżówki 2-klasistyReklamówka z Mikołajem

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.