Ważna informacja Dla zamówień na mikołajki złożonych od 01.12.2021 od godziny 13:30 nie gwarantujemy dostarczenia przed 5.12.2022. W sytuacji, kiedy dopisało się dziecko do grupy a mają Państwo zamówione u nas paczki prosimy o kontakt telefoniczny.

  • Długopis szpiegowski
  • Sportowe brokatowe piłeczki
  • Kuferek Świąteczny 2022
  • Moje szyfry książeczka

Paczka mikołajkowa dla dzieci 7+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka mikołajkowa dla dzieci 7+. W skład zestawu wchodzi:
1.Długopis szpiegowski
2.Sportowe brokatowe piłeczki
3.Kuferek Świąteczny 2022
4.Moje szyfry książeczka

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 49.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Długopis szpiegowski

Magiczny długopis z lampką LED posiada tusz widoczny tylko w świetle wbudowanej latarki UV. Tusz podczas pisania jest niewidoczny, aby przeczytać niewidzialną wiadomość należy podświetlić kartkę. To świetna zabawa w ukrywanie informacji przed niepożądanymi osobami i idealny sposób, by strzec swoich sekretów.

Zasilanie na baterie.
EAN 5901130077700

2.Sportowe brokatowe piłeczki

Mini-laboratorium naukowe dla miłośników sportu, w którym stworzą własnymi rękoma fantastyczne skaczące piłeczki w kształcie piłki do nogi, do kosza, do tenisa i wiele innych!
Zestaw zawiera kolorowy proszek i wszystkie narzędzia potrzebne do wykonania przezabawnych piłeczek, które naprawdę skaczą.
Instrukcja objaśnia wszystkie fazy doświadczenia, prowadzi dzieci krok za krokiem, posługując się prostym i zrozumiałym językiem.
Piłeczki są bezpieczne i całkowicie nietoksyczne, dzięki czemu zabawa jest w pełni bezpieczna.
Pomyślany, zaprojektowany i opracowany we Włoszech.


3.Kuferek Świąteczny 2022

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, Ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

4.Moje szyfry książeczka

Moje szyfry, czyli rozrywkowy zeszyt małego ucznia Supertajny zestaw zaszyfrowanych wiadomości (ważnych i arcyważnych)! Zróżnicowane tablice kodów obrazkowych i literowych, łamacze haseł oraz cała gama kreatywnych zabaw pobudzają logiczne myślenie, ćwiczą spostrzegawczość i pamięć. Są doskonałą gimnastyką dla mózgu, a także świetną przygodą! Pierwsze kroki i wielkie susy w cudownym świecie nauki!
Moje szyfry
Autor: Sabina Grabias
Ilustracje: © stock.adobe.com
Seria wydawnicza: Mały Uczeń
Kategoria wiekowa: 6+
ISBN: 978-83-8207-028-6
EAN: 9788382070286
Format: 140x200
Objętość: 16 str.
Oprawa: miękka szyta
Rok wydania: 2020

. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Długopis szpiegowskiSportowe brokatowe piłeczkiKuferek Świąteczny 2022Moje szyfry książeczka

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.