Ważna informacja Dla zamówień na mikołajki złożonych od 01.12.2021 od godziny 13:30 nie gwarantujemy dostarczenia przed 5.12.2022. W sytuacji, kiedy dopisało się dziecko do grupy a mają Państwo zamówione u nas paczki prosimy o kontakt telefoniczny.

  • Zwierzaki-Dzieciaki. Jezioro
  • Urodziny tygryska. Gra loteryjka
  • Kuferek Świąteczny 2022
  • Wyczaruj święta. Bałwanek. Malowanki wodne

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 2+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 2+. W skład zestawu wchodzi:
1.Zwierzaki-Dzieciaki. Jezioro
2.Urodziny tygryska. Gra loteryjka
3.Kuferek Świąteczny 2022
4.Wyczaruj święta. Bałwanek. Malowanki wodne

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 33.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Zwierzaki-Dzieciaki. Jezioro

Nasi mali przyjaciele, posłuchajcie o... zwinnej wydrze, wędrującym żurawiu, szczupaku, co unika haczyków, czapli, która osiwiała, i nieco uszczypliwym raku. Poznawać chcę świat wokół mnie!
Autor: Ewa Stadtmüller
Ilustracje: Kazimierz Wasilewski
Seria wydawnicza: Zwierzaki-dzieciaki
Kategoria wiekowa: 2+
ISBN: 978-83-7915-725-9
EAN: 9788379157259
Format: 200x190
Objętość: 10 str.
Oprawa: sztywnostronicowa
Rok wydania:2019

2.Urodziny tygryska. Gra loteryjka

Urodziny tygryska to gra loteryjka dla najmłodszych, która udoskonali umiejętność opowiadania oraz ćwiczenia spostrzegawczości i refleksu w poszukiwaniu szczegółów. Zadaniem dzieci będzie przyporządkowanie żetonów do plansz i ułożenie ich w odpowiednich miejscach. To wspaniała zabawa dla tych, którzy lubią wesołe tańce, prezenty i przekąski.

Co tygrysek otrzymał w prezencie od przyjaciół?
Jakie przekąski podał gościom?
Za kogo przebrały się zwierzątka?
Urodziny tygryska. Gra loteryjka - gra na refleks i spostrzegawczość!
Na przyjęciu pojawiły się zwierzaki z różnych stron świata, razem tańczą, zjadają smakołyki i urządzają przebieranki. Maluchy poznają kulisy urodzin i dowiedzą się, ile pozytywnych emocji wiąże się z udziałem w przyjęciu, jak wygląda prawdziwy bal przebierańców i co można podarować w prezencie.
Urodziny tygryska - gra loteryjka dla najmłodszych
Dołączcie do wesołej zabawy z rówieśnikami lub bawcie się w pojedynkę. Grę można dostosować do wieku i umiejętności dzieci. Zabawne ilustracje Moniki Pieczki idealnie oddają klimat urodzinowej radości oraz zachęcają do snucia wesołych historii.
ISBN: 590-36-99821-82-4
Data wydania: styczeń 2022
Zawartość: 4 plansze, 18 żetonów
Ilustrator: Monika Pieczka

3.Kuferek Świąteczny 2022

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, Ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

4.Wyczaruj święta. Bałwanek. Malowanki wodne

Dzięki tej malowance zostaniesz prawdziwym czarodziejem! Zmoczony wodą pędzel niczym różdżka sprawi, że obrazki nabiorą kolorów, a ty będziesz się świetnie bawić i odkryjesz magię barw! Malowanki wodne to świetna rozrywka dla najmłodszych dzieci, które dopiero ćwiczą sprawność manualną. Kolorowanie rysunków bez użycia farb ułatwi im zabawę i pozwoli zachować porządek. Proste, dostosowane do wieku odbiorcy ilustracje, a także ciekawa tematyka zachęcą dziecko do dalszych plastycznych ćwiczeń.
Autor:Wydawnictwo Skrzat. Ilustracje:© stock.adobe.com. Seria wydawnicza:Wyczaruj.... Kategoria wiekowa:2+. ISBN:978-83-7915-942-0. EAN:9788379159420. Format:200x285. Objętość:8. Oprawa:miękka szyta. Rok wydania:2020. Inf. dodatkowe:malowanka wodna

. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Zwierzaki-Dzieciaki. JezioroUrodziny tygryska. Gra loteryjkaKuferek Świąteczny 2022Wyczaruj święta. Bałwanek. Malowanki wodne

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.