• Przygody z kredkami
  • Dwustronna tablica suchościeralna
  • Karty Piotruś  Pamięć zoo

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+. W skład zestawu wchodzi:
1.Przygody z kredkami
2.Dwustronna tablica suchościeralna
3.Karty Piotruś Pamięć zoo
4 Reklamówka z nadrukiem świątecznym.

Dostępność: W magazynie

Cena: 17.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Przygody z kredkami

??Przygody z kredkami? to dydaktyczne kolorowanki dla najm??odszych. Barwne wzory u??atwi? dziecku odpowiedni dob??r kolor??w, a zabawne rysunki rozwin? wyobra??ni? plastyczn?. Wspania??a zabawa dla ka??dego malucha! Format: 140x200 mm Obj?to???: 16 str. Oprawa: mi?kka szyta

2.Dwustronna tablica suchościeralna

Dwustronna tablica do rysowania i pisania wraz z mazakiem i gąbką o wymiarach 33/23 cm. Rysunki wykonane na tablicy mazakiem, można łatwo zetrzeć na sucho gąbką. Znakomita pomoc do nauki pisania.

3.Karty Piotruś Pamięć zoo

"Piotruś" i "Pamięć?" to 25 kart pozwalających grać w dwie gry rozwijające spostrzegawczość i zapewniające dużo dobrej zabawy ich uczestnikom."Piotruś" - karty dobiera się w pary. Wszystkie karty mają? parę, poza jedną - Piotrusiem. Osoba, która na końcu rozgrywki zostanie z Piotrusiem w ręku, przegrywa. "Pamięć" - karty rozkłada się na stole zakryte. Gracze odkrywają po kolei po dwie karty. Jeśli tworzą parę - gracz zyskuje punkt. Jeśli karty nie tworzą pary - po pokazaniu wszystkim graczom wracają na stół w te same miejsca.

Do każdej paczki dołączona jest reklamówka z nadrukiem świątecznym. Zabawki nie są spakowane do reklamówek, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.


Przygody z kredkamiDwustronna tablica suchościeralnaKarty Piotruś  Pamięć zoo

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.