• Domino Angielski. Pierwsze słowa
  • Kuferek Świąteczny 2020
  • Maluszkowe malowanie. Owady
  • Osiołek i gwiazda

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+. W skład zestawu wchodzi:
1.Domino Angielski. Pierwsze słowa
2.Kuferek Świąteczny 2020
3.Maluszkowe malowanie. Owady
4.Osiołek i gwiazda

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 25.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Domino Angielski. Pierwsze słowa

Trening angielskiego dla najmłodszych! Domino Angielski. Pierwsze słowa to gra logiczna dla dzieci powyżej 3 lat, dzięki której najmłodsi poznają podstawowe słówka w języku angielskim i poćwiczą ich użycie w praktyce.
To sprawdzony sposób na utrwalenie pojęć w języku obcym i wprowadzenie ich do codziennej komunikacji.

Poprzez łączenie obrazków z odpowiednimi słówkami, dziecko rozwinie spostrzegawczość, koncentrację. Zabawa z Domino wspiera także rozwój motoryki małej, uczy zasad rywalizacji i logicznego myślenia. Idealnie sprawdzi się podczas wspólnego spędzania czasu w rodzinnym gronie, do zabaw z rodzeństwem czy rówieśnikami w przedszkolu.
Domino Angielski. Pierwsze słowa - gra dla dzieci od 3 lat
Domino Angielski. Pierwsze słowa to także przykuwające uwagę grafiki Magdaleny Popovics, która barwnie zilustrowała m.in. warzywa, owoce i zabawki. W zestawie 24 wytrzymałe elementy z grubej tektury o najwyższej jakości, które posłużą do wielu rozgrywek. ISBN: 590-37-92767-04-3. Data wydania: styczeń 2020. Zawartość: 24 elementy. Ilustrator: Magdalena Popovics

2.Kuferek Świąteczny 2020

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, wierszyk, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

3.Maluszkowe malowanie. Owady

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artysty Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek - tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości. Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują owady! Autor:Wydawnictwo Skrzat Ilustracje:© stock.adobe.com Seria wydawnicza:Maluszkowe Malowanie Kategoria wiekowa:2+ ISBN:978-83-7915-931-4 EAN:9788379159314 Format:140x200 Objętość:16 Oprawa:miękka szyta Rok wydania:2020

4.Osiołek i gwiazda

Zobaczysz, dla nas też zaświeci kiedyś szczęśliwa gwiazda Żywot osiołka nie należy do łatwych - Bury przekonał się o tym na własnej skórze, gdy surowy gospodarz zmusił go do pracy ponad siły. Mimo to kłapouszek miał zawsze w pamięci słowa swojej mamy: szczęście, spotka także i jego... A tak się składa, że miało ono nadejść już bardzo niedługo - razem z dwojgiem ubogich, strudzonych wędrowców... Opowieść o dzielnym osiołku, który stał się świadkiem największego cudu!
PROMOCJA ISBN: 978-83-7915-524-8 Format: 200x285 mm Objętość: 16 str. Oprawa: miękka szyta

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Domino Angielski. Pierwsze słowaKuferek Świąteczny 2020Maluszkowe malowanie. OwadyOsiołek i gwiazda

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.