• Puzzle 60 el. Farma
  • Kolorowanka Koloruj według liczb A5 nr 2
  • Karty Piotruś  Pamięć flagi

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 5+. W skład zestawu wchodzi:
1.Puzzle 60 el. Farma
2.Kolorowanka Koloruj według liczb A5 nr 2
3.Karty Piotruś Pamięć flagi
4 Reklamówka z nadrukiem świątecznym.

Dostępność: Zostało mniej niż 30 sztuk

Cena: 15.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Puzzle 60 el. Farma

Starannie dobrane wzornictwo, doskona??a jako??? oraz cenne walory dydaktyczno-wychowawcze to niew?tpliwe atuty puzzli klasycznych, dzi?ki kt??rym marka Castorland jest znana i ceniona w ponad 40 krajach. Puzzle dedykowane dzieciom powy??ej 3 roku ??ycia. Rozmiar uk??adanki: 32??23 cm

2.Kolorowanka Koloruj według liczb A5 nr 2

"Koloruj według liczb" to seria kolorowanek pomagająca w utrwaleniu liczb. Każda książeczka zawiera 16 kolorowanek, które zapewnią zabawę na długi czas.

3.Karty Piotruś Pamięć flagi

"Piotruś" i "Pamięć?" to 25 kart pozwalających grać w dwie gry rozwijające spostrzegawczość i zapewniające dużo dobrej zabawy ich uczestnikom."Piotruś" - karty dobiera się w pary. Wszystkie karty mają? parę, poza jedną - Piotrusiem. Osoba, która na końcu rozgrywki zostanie z Piotrusiem w ręku, przegrywa. "Pamięć" - karty rozkłada się na stole zakryte. Gracze odkrywają po kolei po dwie karty. Jeśli tworzą parę - gracz zyskuje punkt. Jeśli karty nie tworzą pary - po pokazaniu wszystkim graczom wracają na stół w te same miejsca.

Do każdej paczki dołączona jest reklamówka z nadrukiem świątecznym. Zabawki nie są spakowane do reklamówek, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.


Puzzle 60 el. FarmaKolorowanka Koloruj według liczb A5 nr 2Karty Piotruś  Pamięć flagi

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.