• Kuferek świąteczny 2019
  • Co maluch wiedzieć powinien. Moje ciało
  • Skrzaty - 3 wesołe gry edukacyjne
  • Maluszkowe malowanie. Pada, pada śnieg...

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3-4 lat

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3-4 lat. W skład zestawu wchodzi:
1.Kuferek świąteczny 2019
2.Co maluch wiedzieć powinien. Moje ciało
3.Skrzaty - 3 wesołe gry edukacyjne
4.Maluszkowe malowanie. Pada, pada śnieg...

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 40.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Kuferek świąteczny 2019

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, zadania do wykonania, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Dodatkowo wysokość daszku 5 cm. Wysokość rączki: 6 cm.

2.Co maluch wiedzieć powinien. Moje ciało

Ciekawie napisane i ładnie zilustrowane książeczki, z których dziecko dowie się, jak być bezpiecznym oraz jak jest zbudowany i jak funkcjonuje jego organizm.
Oprawa: Oprawa twarda ISBN: 978-83-7713-793-2 EAN: 9788377137932 Stron: 10 Format: 16,0x16,0 cm; s. 10; ilustracje barwne; karton Przedział wiekowy: 0-3 lat Indeks wydawcy: 2238

3.Skrzaty - 3 wesołe gry edukacyjne

Skrzaty to zestaw wesołych gier dla całej rodziny. Trzech skrzacich braci zachęca do zabawy i nauki. Gry uczą rozróżniania wzorów, kolorów, kształtów, rozpoznawania szczegółów, ich analizowania i porównywania, ćwiczą spostrzegawczość i refleks. Zestaw może służyć do wielu zabaw w domu i w przedszkolu. Szczególnie przyda się do przyswojenia pojęcia zbiorów. W instrukcji znajduje się propozycja trzech gier, wystarczy jednak trochę fantazji, aby wymyślić własne zasady z udziałem skrzatów. Opinia o grze: "Stymulują ogólną sprawność intelektualną, pobudzają aktywne twórcze myślenie w operacjach różnicowania, klasyfikowania, porównywania wspólnych i odmiennych elementów w materiale zabawowym. Wzmacniają i wydłużają koncentrację uwagi, angażują i motywują dzieci do działania."

4.Maluszkowe malowanie. Pada, pada śnieg...

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artysty Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości. Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują święta!
ISBN: 978-83-7915-764-8 Format: 140x200 mm Objętość: 16 str. Oprawa: miękka szyta Pierwsze wydanie: 2019

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Kuferek świąteczny 2019Co maluch wiedzieć powinien. Moje ciałoSkrzaty - 3 wesołe gry edukacyjneMaluszkowe malowanie. Pada, pada śnieg...

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.