Ważna informacja Dla zamówień na mikołajki złożonych od 01.12.2021 od godziny 13:30 nie gwarantujemy dostarczenia przed 5.12.2022. W sytuacji, kiedy dopisało się dziecko do grupy a mają Państwo zamówione u nas paczki prosimy o kontakt telefoniczny.

  • Moje pierwsze literki
  • Piaskowe malowanki Sandy. Kotki, pieski
  • Zaczęło się w święta książeczka
  • Kuferek Świąteczny 2022

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+. W skład zestawu wchodzi:
1.Moje pierwsze literki
2.Piaskowe malowanki Sandy. Kotki, pieski
3.Zaczęło się w święta książeczka
4.Kuferek Świąteczny 2022

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 31.20 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Moje pierwsze literki

Ty to potrafisz! Pisz literki po śladzie, zgodnie ze wskazówkami, a potem samodzielnie. Spójrz na rysunki i dokończ uzupełnianki: b jak bóbr, f jak foka, j jak jeż... Koloruj, odszukuj i naklejaj! Seria kipiąca uśmiechem i dziecięcymi sukcesami. Czego dziś się nauczymy?
Autor:Zofia Zabrzeska. Ilustracje:© stock.adobe.com. Seria wydawnicza:Moje Pierwsze.... Kategoria wiekowa:5+. ISBN:978-83-7915-912-3. EAN:9788379159123. Format:140x200. Objętość:16. Oprawa:miękka szyta. Rok wydania:2020. Inf. dodatkowe:naklejki

2.Piaskowe malowanki Sandy. Kotki, pieski

Uwielbiana przez dzieci, artystyczna zabawa malowania piaskiem, polegająca na odsłanianiu kolejno poszczególnych, naciętych elementów obrazka, tak by odkryć klejącą powierzchnię. Odsłonięte elementy posypuje się piaskiem, w kolorze zgodnym ze wzorem lub według własnej wyobraźni, tworząc piękną ilustrację. Piaskowe kolorowanki wspaniale wpływają na samoocenę dzieci, ponieważ nawet dziecko niemające zdolności artystycznych może stworzyć piękny obrazek. W trakcie zabawy dziecko doskonali swoje zdolności manualne, w tym głównie precyzję ruchów, a także zręczność i koordynację wzrokowo-ruchową. Zabawa z Piaskowymi Malowankami pozytywnie wpływa na prawidłowy rozwój integracji sensorycznej. Co za tym idzie ma niebagatelny wpływ na powstawanie nowych połączeń między neuronami. Produkt mocno wpływa na ćwiczenie koncentracji u najmłodszych.
Producent: Alexander
Seria: Sandy
Wiek: od 6 lat
Płeć: chłopiec lub dziewczynka
Kod paskowy (EAN): 5906018025484
Kategoria zabawki: kreatywne

3.Zaczęło się w święta książeczka

Jest taka magia, co wyręcza Mikołaja, rozśmiesza Rudolfa i pociesza zasmuconych… Zosia i Lenka nie mogły patrzeć, jak wiatr zdmuchuje wesołe ogniki z oczu pana Wiesława. Zresztą, jak się okazało, takich panów Wiesławów było znacznie więcej… W jaki sposób pomysł dwóch kilkuletnich dziewczynek zaowocował powstaniem fundacji? I dlaczego warto pomagać nie tylko w święta? Opowieści o zapachu pierniczków, melodii Wigilii i cieple gwarnego domu. Nachyl ucha i posłuchaj o magii, która tli się w serduszku każdego z nas!
Autor: Aneta Grabowska
Ilustracje: Kazimierz Wasilewski
Seria wydawnicza: Opowiadania Świąteczne
Kategoria wiekowa: 5+
ISBN: 978-83-8207-322-5
EAN: 9788382073225
Format: 200x285
Objętość: 16 str.
Oprawa: miękka szyta
Rok wydania: 2022

4.Kuferek Świąteczny 2022

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, Ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Moje pierwsze literkiPiaskowe malowanki Sandy. Kotki, pieskiZaczęło się w święta książeczkaKuferek Świąteczny 2022

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.