Ważna informacja Dla zamówień na mikołajki złożonych od 01.12.2021 od godziny 13:30 nie gwarantujemy dostarczenia przed 5.12.2022. W sytuacji, kiedy dopisało się dziecko do grupy a mają Państwo zamówione u nas paczki prosimy o kontakt telefoniczny.

  • Gra pełny kurnik
  • Kuferek Świąteczny 2022
  • Flamastry zmieniające kolory
  • Książeczka Przyprawa do piernika

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+. W skład zestawu wchodzi:
1.Gra pełny kurnik
2.Kuferek Świąteczny 2022
3.Flamastry zmieniające kolory
4.Książeczka Przyprawa do piernika

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 40.90 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Gra pełny kurnik

Gra Pełny kurnik zapewni fantastyczną zabawę dla całej rodziny. Gracze zbierają jaja, hodują kurczaki i kury oraz starają się bronić je przed ptasią grypą i przebiegłym lisem. Ten z hodowców, który jako pierwszy ułoży na grzędach w swoim kurniku dziewięć dorosłych kur, zwycięża!

2.Kuferek Świąteczny 2022

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, Ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

3.Flamastry zmieniające kolory

Prawdziwa magia - flamastry zmieniające kolory!
Zestaw 8 pisaków dających aż 14 kolorów. Używając białego pisaka możesz zmienić kolor już pokolorowanego obrazka lub bardzo łatwo ozdobić go paseczkami, kropeczkami czy innymi wstawkami kolorystycznymi.
Białym pisakiem można też pisać tajemne wiadomości ! Napisy zrobione białym pisakiem są niewidoczne dopóki nie pokryje się ich dowolnym kolorem flamastra z zestawu.

Wymiary opakowania: 14 x 13 x 1,5 cm
EAN 5901130083985

4.Książeczka Przyprawa do piernika

Prószy śnieg, pachnie świerk, Mikołaj pędzi saniami...
Daj się oczarować magii świąt, otul się grudniowymi opowieściami! Były sobie szyszaki, zielone stworzonka zamieszkujące choinki.
Były sobie ludziaki, dwunożne stworzenia krzątające się po domu, by wyczarować wigilijną atmosferę. Ta bez udziału szyszaków nie byłaby jednak dopięta na ostatni guzik!
Oto świąteczne pierniki stają pod znakiem zapytania. Mały szyszak musi ruszyć na poszukiwania brakującej przyprawy. Czy uda mu się ocalić aromat świąt? Kogo spotka w sąsiednim domu i co z jego wyprawy wyniknie?
Historie rozgrzewające jak kubek kakao

Autor: Arleta Remiszewska
Ilustracje: Agnieszka Filipowska
Seria wydawnicza: Opowiadania Świąteczne
Kategoria wiekowa: 5+
ISBN: 978-83-8207-332-4
EAN: 9788382073324
Format: 200x285
Objętość: 16 str.
Oprawa: miękka szyta
Rok wydania: 2022

. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Gra pełny kurnikKuferek Świąteczny 2022Flamastry zmieniające koloryKsiążeczka Przyprawa do piernika

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.