• Książeczka Przygody z kredkami 1
  • Książeczka Listonosz Kot - podejrzana przesyłka
  • Magiczne Mozaiki 80 el.

Paczka Mikołajkowa dla DR OTIS

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla DR OTIS. W skład zestawu wchodzi:
1.Książeczka Przygody z kredkami 1
2.Książeczka Listonosz Kot - podejrzana przesyłka
3.Reklamówka z Mikołajem
4.Magiczne Mozaiki 80 el.

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 20 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 20.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Książeczka Przygody z kredkami 1

„Przygody z kredkami” to dydaktyczne kolorowanki dla najmłodszych. Barwne wzory ułatwią dziecku odpowiedni dobór kolorów, a zabawne rysunki rozwiną wyobraźnię plastyczną. Wspaniała zabawa dla każdego malucha! ISBN: 978-83-7437-265-7 Format: 140x200 mm Objętość: 16 str. Oprawa: miękka szyta

2.Książeczka Listonosz Kot - podejrzana przesyłka

Listonosz Kot otrzymuje tajemniczą przesyłkę do natychmiastowego doręczenia. Czy uda mu się pokonać strach i dotrzeć do centrum Podejrzanej Sterty, czyli miejscowego wysypiska śmieci? Jeśli chcecie się dowiedzieć, koniecznie przeczytajcie tę książeczkę!

3.Reklamówka z Mikołajem

Reklamówka z nadrukiem Świątecznym

4.Magiczne Mozaiki 80 el.

"Magiczne Mozaiki" to kreatywna zabawa edukacyjna dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do Waszej dyspozycji oddana zostaje plansza z mnóstwem otworów, w których należy umieścić różnej wielkości kolorowe elementy, by stworzyć rozmaite wzory i obrazy. Istnieje niemal nieskończona ilość kombinacji, a po wykonaniu ilustracji wystarczy, że wyjmiecie elementy i możecie zacząć od nowa. Do zestawu dołączony jest album zawierający ponad 100 inspiracji. Zabawa ćwiczy kreatywność i wyobraźnię. Wymiary tabliczki: 14,3/13,2 cm. Zawartość pudełka: plansza, 80 średnich elementów, album z inspiracjami.

Do każdej paczki dołączona jest reklamówka z motywem świątecznym. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Książeczka Przygody z kredkami 1Książeczka Listonosz Kot - podejrzana przesyłkaReklamówka z MikołajemMagiczne Mozaiki 80 el.

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.