• Książeczka Maks uczy się na błędach
  • Domino zwierzęta
  • Przygody z kredkami

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+

Ocena: 4.50 (2 ocen)

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+. W skład zestawu wchodzi:
1.Książeczka Maks uczy się na błędach
2.Domino zwierzęta
3.Przygody z kredkami
4.Kuferek świąteczny

Dostępność: W magazynie

Cena: 20.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Książeczka Maks uczy się na błędach

Maks bardzo stara się być mądrym i grzecznym hipopotamkiem, jednak nie zawsze mu się to udaje. Wystarczy odrobina nieuwagi, żeby sprawić przyjaciołom przykrość lub narazić ich na niebezpieczeństwo. Czego nauczą Maksa nowe przygody?

2.Domino zwierzęta

Gra polegająca na dopasowaniu elementów o tej samej wartości. Wygrywa w niej ten, kto pierwszy pozbędzie się swoich elementów przez dokładanie ich do odpowiedników lezących na stole. Gra zapewnia świetną zabawę zarówno młodszym jak i starszym dzieciom. Zawartość pudełka: 28 elementów domina, 10 plastikowych podstawek, instrukcja.

3.Przygody z kredkami

"Przygody z kredkami" to dydaktyczne kolorowanki dla najmłodszych. Barwne wzory ułatwią dziecku odpowiedni dobór kolorów, a zabawne rysunki rozwiną wyobraźnię plastyczną. Wspaniała zabawa dla każdego malucha! Format: 140x200 mm Objętość: 16 str. Oprawa: miękka szyta

4.Kuferek świąteczny

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika w stylu domu, otwierane elementy - okna, drzwi oraz garaż. Z jednej strony kuferka znajduje się renifer i piesek a z drugiej motor oraz skuter śnieżny, dlatego kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy.

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Książeczka Maks uczy się na błędachDomino zwierzętaPrzygody z kredkamiKuferek świąteczny

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.