Ważna informacja Dla zamówień na mikołajki złożonych od 01.12.2021 od godziny 13:30 nie gwarantujemy dostarczenia przed 5.12.2022. W sytuacji, kiedy dopisało się dziecko do grupy a mają Państwo zamówione u nas paczki prosimy o kontakt telefoniczny.

  • Kuferek Świąteczny 2022
  • Kolorowanka Maluszkowe malowanie. Zwierzaki
  • Owady i robaczki - gra
  • Święty Mikołaj na dobry sen

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+. W skład zestawu wchodzi:
1.Kuferek Świąteczny 2022
2.Kolorowanka Maluszkowe malowanie. Zwierzaki
3.Owady i robaczki - gra
4.Święty Mikołaj na dobry sen

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 32.99 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Kuferek Świąteczny 2022

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, Ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

2.Kolorowanka Maluszkowe malowanie. Zwierzaki

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artysty.
Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości.
Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują zwierzaki!

Autor: Wydawnictwo Skrzat
Ilustracje: @ stock.adobe.com
Seria wydawnicza: Maluszkowe Malowanie
Kategoria wiekowa: 2+
ISBN: 978-83-8207-293-8
EAN: 9788382072938
Format: 140x200
Objętość: 16 str.
Oprawa: miękka szyta
Rok wydania: 2022

3.Owady i robaczki - gra

Memory Owady i robaczki to wyjątkowa gra dla miłośników otaczających nas małych stworzonek. Podczas rozgrywek dziecko poćwiczy swoją pamięć, koncentrację i spostrzegawczość.
Odkryjcie piękno letniej łąki i poznajcie jej mieszkańców razem z całą paletą barw i dźwięków. Na kafelkach znajdziecie aż 12 rodzajów robaczków i insektów, którym można przyjrzeć się z bliska i zaobserwować charakterystyczne cechy dla każdego gatunku. Zwróćcie uwagę na kolory, kształty, a także budowę m.in. biedronki, ważki, mrówki, pasikonika śpiewającego czy świetlika świętojańskiego.
Owady i robaczki. Memory dla dzieci od 3 roku życia
Jakie kolory mogą mieć biedronki? Kto cyka w trawie? Który owad potrafi latać i pływać? Poszukajcie odpowiedzi na barwnych kafelkach!
Memory to jedna z najbardziej rozwijających gier edukacyjnych dla przedszkolaków. Połączenie prostych zasad i tematu z zakresu zainteresowań dzieci sprawia, że dla wielu maluchów jest ulubioną grą. W rozgrywkach wystarczy dopasować pary kafelków przedstawiające te same zwierzątka występujące pojedynczo i w gromadach. Zapamiętajcie ułożenie kafelków i znajdźcie jak najwięcej par!
O barwne ilustracje zadbała Svetlana Malysheva, której grafiki przyciągną uwagę, zainteresują dzieci i zachęcą do dalszego odkrywania fascynującego świata przyrody.
Memory. Owady i robaczki - trening umysłu dla dzieci
Kafelki zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas emocjonujących rozgrywek.
ISBN: 590-36-99821-55-8
Data wydania: wrzesień 2021
Zawartość: 24 elementy
Ilustrator: Svetlana Malysheva

4.Święty Mikołaj na dobry sen

Gdy świat za oknem puszek wyściela, a magię świąt każde serduszko mieści, wigilijna gwiazdka snuje swoje opowieści… Skrzyp, skrzyp - łóżko zaskrzypiało. Chrap, chrap - Pimpuś zachrapał. Puk, puk! - Księżyc zastukał w okno Julci i zaprosił ją do wspaniałej zabawy! Poczytajmy wspólnie o tym, co najpiękniejsze. Bożonarodzeniowe historie pełne ciepła, miłości i bliskości.
Autor:Mariusz Niemycki. Ilustracje:Agata Nowak. Seria wydawnicza:Opowieści Wigilijnej Gwiazdki. Kategoria wiekowa:3+. ISBN:978-83-7915-963-5. EAN:9788379159635. Format:200x285 Objętość:16. Oprawa:miękka szyta. Rok wydania:2020

. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Kuferek Świąteczny 2022Kolorowanka Maluszkowe malowanie. ZwierzakiOwady i robaczki - graŚwięty Mikołaj na dobry sen

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.