• Kalambury mini
  • Kolorowanka malucha część 2
  • Układanka zwierzaki i ich przysmaki

Paczka Mikołajkowa SPECJALNA 2

Ocena: 4.00 (1 ocen)

Genialna Paczka Mikołajkowa SPECJALNA 2. W skład zestawu wchodzi:
1.Kalambury mini
2.Kolorowanka malucha część 2
3.Kuferek świąteczny
4.Układanka zwierzaki i ich przysmaki

Dostępność: Brak. Proszę kontaktować się telefononicznie.
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 20 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 35.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Kalambury mini2.Kolorowanka malucha część 2

Na obrazkach do kolorowania są zwięrzęta: mors, ryba, owca, świnka, żółw, jeż, lis, a także statek, kwiatek, jabłko i in. Z tyłu na okładce kolorowy obrazek, z którego po wycięciu powstaną puzzle. Gruby obrys obrazków pomaga dziecku kontrolować ruch ręki, gdy kolorując stara się nie wychodzić poza linię. Z pomocą tej kolorowanki przygotujesz wiele ćwiczeń dla najmłodszych dzieci w wieku od 2 do 4 lat: kolorowanie, kreskowanie lub malowanie w obrębie konturu, rysowanie szlaczków po śladzie, układanie puzzli. Główne zalety tej kolorowanki: - duże obrazki z grubym obrysem, - proste, duże szlaczki do rysowania po śladzie, - z tyłu, na sztywnej, kolorowej okładce, obrazek z pajacykiem, z którego po wycięciu wzdłuż przerywanej linii powstaną puzzle. ISBN: 978-83-63126-40-7 Format: B5 Ilość stron: 16 Zawartość: lustracje czarno-białe, gruba linia, na każdej stronie łatwy szlaczek. Na okładce puzzle malucha do wycięcia.

3.Kuferek świąteczny

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika w stylu domu, otwierane elementy - okna, drzwi oraz garaż. Z jednej strony kuferka znajduje się renifer i piesek a z drugiej motor oraz skuter śnieżny, dlatego kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka 30,2cm x 10,3cm x 25,7cm wyskokości bez rączki, z rączką 31,7cm.

4.Układanka zwierzaki i ich przysmaki

Zestaw zawiera 24 puzzle, z których można ułożyć 12 obrazków przedstawiających zwierzęta i ich przysmaki.

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Kalambury miniKolorowanka malucha część 2Kuferek świątecznyUkładanka zwierzaki i ich przysmaki

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.