• Już woła szkoła! Cyferki
  • Kuferek Świąteczny 2020
  • Łatek gagatek książeczka
  • Literkowy Wyścig Mini

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+

Ocena: 1.00 (1 ocen)

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+. W skład zestawu wchodzi:
1.Już woła szkoła! Cyferki
2.Kuferek Świąteczny 2020
3.Łatek gagatek książeczka
4.Literkowy Wyścig Mini

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 22.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Już woła szkoła! Cyferki

Już słychać radosne podskoki, już śmiech jak echo się niesie. Ktoś ciągle chce umieć więcej! Barwna i urocza książeczka w przyjazny sposób zachęci do ćwiczeń, pokaże cyferki i wprawi rączkę do pięknego, poprawnego pisania. Wesołe kolorowanki i proste działania na obrazkach zaś staną się wspaniałą atrakcją i miłą rozgrzewką.
Autor:Zofia Zabrzeska. Ilustracje:© stock.adobe.com. Seria wydawnicza:Już Woła Szkoła! Kategoria wiekowa:5+. ISBN:978-83-7915-953-6. EAN:9788379159536. Format:140x200. Objętość:16 Oprawa:miękka szyta. Rok wydania:2020

2.Kuferek Świąteczny 2020

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, wierszyk, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

3.Łatek gagatek książeczka

Łatek to piesek Julki. Dziewczynka bardzo go lubi, chociaż niezły z niego gagatek. Zwierzak ciągle gdzieś ucieka i chowa się w różnych dziwnych miejscach. Odnalezienie Łatka to nie tylko zadanie dla jego małej właścicielki, lecz także dla czytelników. Wspólne szukanie pieska może okazać się niezłą zabawą. Łatek gagatek to książka z nowej serii Bajki-szukajki, którą dedykujemy najmłodszym. Pomaga ćwiczyć spostrzegawczość i uczy cierpliwości. Wierszowana forma oraz barwne ilustracje niewątpliwie spodobają się dzieciom.
ISBN: 978-83-7915-273-5 Format: 200x285 mm Objętość: 16 str. Oprawa: miękka szyta

4.Literkowy Wyścig Mini

Znakomita gra na spostrzegawczość i refleks, która równocześnie jest dobrym ćwiczeniem właściwego postrzegania i interpretacji znaku literniczego. Zasady gry są bardzo proste. Gracze na przemian odkrywają kartę, a następnie ścigają się w układaniu z liter właściwego wyrazu pasującego do obrazka na karcie. Wyzwala to wiele emocji i gwarantuje świetną zabawę. Atrakcyjność gry wzbogaca jej drugi, równie interesujący wariant. Zawartość opakowania 14 kart z obrazkami, 60 żetonów z literkami, 20 żetonów plastikowych, instrukcja

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Już woła szkoła! CyferkiKuferek Świąteczny 2020Łatek gagatek książeczkaLiterkowy Wyścig Mini

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.