• Kuferek Dookoła Świata
  • Karty edukacyjne. Angielski Najważniejsze słówka
  • Gra w chowanego
  • Kaligrafia i ja. Szlaczki

Paczka 4+ Dzień dziecka/koniec roku

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka 4+ Dzień dziecka/koniec roku. W skład zestawu wchodzi:
1.Kuferek Dookoła Świata
2.Karty edukacyjne. Angielski Najważniejsze słówka
3.Gra w chowanego
4.Kaligrafia i ja. Szlaczki

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 37.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Opis produktu

1.Kuferek Dookoła Świata

Kuferek Dookoła Świata, dający ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca kulę ziemską z oznaczonymi kontynentami, oceanami, środkami transportu oraz zwierzętami. Idealny dla młodych i ciekawych świata dzieci. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary: 23 cm szer x 12 cm dług x 30cm wysokości. Wysokość wraz z rączką 36cm

2.Karty edukacyjne. Angielski Najważniejsze słówka

Karty edukacyjne „Angielski. Najważniejsze słówka” to wyjątkowy zestaw do nauki pierwszych angielskich słówek dla dzieci w wieku 3-5 lat. Na 55 dwustronnych kartach znajdują się kolorowe ilustracje ułatwiające zapamiętywanie z podpisem w języku polskim z jednej strony i w języku angielskim – z drugiej. Karty można wykorzystać do wielu gier i zabaw opisanych we wstępie dołączonym do talii. W trakcie wciągającej zabawy słówka same wchodzą do głowy! Angielskie słowa zostały tak dobrane, by przybliżyć najmłodszym najważniejsze pojęcia z ich najbliższego otoczenia, z takich grup tematycznych jak: rodzina, części ciała, zabawki czy produkty spożywcze.Dzięki wygodnemu, poręcznemu formatowi karty sprawdzą się nie tylko w domu, lecz także podczas podróży, spaceru, w poczekalni.
Liczba graczy: od 1 do 6
Czas gry: ok. 10-20 min
Kod paskowy (EAN): 9788377888032

3.Gra w chowanego

Gra w chowanego to trzy propozycje zabaw, które ćwiczą pamięć, refleks i koncentrację oraz rozwijają orientację przestrzenną. Zabawa wywołuje dużo pozytywnych emocji. Doskonale sprawdzi się w grupie przedszkolaków oraz w mniejszym gronie.
Gra zawiera:
• 24 karty
• 48 żetonów
• instrukcję z opisem 5 gier
EAN: 5902410007691
Producent Adamigo

4.Kaligrafia i ja. Szlaczki

Nasz pomysł na „dzień dobry” z kaligrafią: - zainteresować dzięki śmiesznym rysunkom i uroczym naklejkom, - krok po kroku rozwijać zdolności manualne i grafomotoryczne, - utrwalić je za sprawą przyjaznych i różnorodnych ćwiczeń. Uwaga: każda strona to niepowtarzalna przygoda! Zeszyt równie uczący, co bawiący!
Autor: Zofia Zabrzeska, Ilustracje: © stock.adobe.com, Seria wydawnicza: Kaligrafia i Ja, Kategoria wiekowa: 5+, ISBN: 978-83-8207-017-0, EAN: 9788382070170, Format: 165x240, Objętość: 24, Oprawa: miękka szyta, Rok wydania: 2021, Inf. dodatkowe: naklejki

. Kuferek Dookoła ŚwiataKarty edukacyjne. Angielski Najważniejsze słówkaGra w chowanegoKaligrafia i ja. Szlaczki

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.