• Liczby. Piszę i zmazuję 4+ (Książka + karty + flamaster)
  • Kot w butach
  • Przygody Maksa - książeczka
  • Kuferek Świąteczny 2020

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 4+

Ocena: 3.50 (2 ocen)

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 4+. W skład zestawu wchodzi:
1.Liczby. Piszę i zmazuję 4+ (Książka + karty + flamaster)
2.Kot w butach
3.Przygody Maksa - książeczka
4.Kuferek Świąteczny 2020

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 28.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Liczby. Piszę i zmazuję 4+ (Książka + karty + flamaster)

Do samodzielnej zabawy i nauki! Książka + 31 dwustronnych, zmywalnych kart + flamaster Wyjątkowy pakiet do nauki liczb dla dzieci powyżej 4. roku życia, który gwarantuje wciągającą zabawę, a przy okazji rozwija umiejętności liczenia i wspiera rozwój grafomotoryczny, przygotowując do nauki w szkole. Pakiet Liczby. Piszę i zmazuję zawiera ponad 70 bogato ilustrowanych zabaw. W książeczce znajdują się proste łamigłówki, które uczą rozpoznawania cyfr i liczenia w zakresie 10, ćwiczą koncentrację i myślenie logiczne, a także kolorowanki, labirynty i szyfry, które doskonalą precyzję, spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową. Pakiet Liczby. Piszę i zmazuję zawiera ponad 70 bogato ilustrowanych zabaw. W książeczce znajdują się proste łamigłówki, które uczą rozpoznawania cyfr i liczenia
Integralną częścią książeczki są dwustronne, zmywalne karty edukacyjne. Na każdej karcie znajduje się wzór liczby od 1 do 25 oraz strzałki, które podpowiedzą dziecku, jak poprawnie ją napisać. Dodatkowo zamieszczono również zadania graficzne ćwiczące rękę w rysowaniu szlaczków oraz proste zadania rozwijające umiejętność dodawania i odejmowania. Barwne ilustracje, które odnoszą się do bezpośrednio znanego dziecku świata, uatrakcyjniają zabawę i ułatwiają liczenie.
Dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi dołączonemu do zestawu wszystkie zadania na kartach można wykonywać wielokrotnie.
Dzięki urozmaiconym ćwiczeniom można proponować dzieciom zadania o różnym stopniu trudności, dostosowane do ich aktualnych możliwości i zainteresowań. Jeśli dziecko nie lubi rysować, warto rozpocząć naukę liczb od wymyślania zadań na przeliczanie ulubionych resoraków, figurek czy naklejek.
Liczby. Piszę i zmazuję to edukacyjny zestaw wspierający rozwój umiejętności matematycznych u przedszkolaków, który
- uczy rozpoznawania i pisania liczb
- przygotowuje do nauki w szkole
- doskonali myślenie logiczne, koncentrację i grafomotorykę


2.Kot w butach

„EduBajki” to seria książeczek edukacyjnych przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ciekawe ćwiczenia zawierają m.in.: ukryte rysunki, labirynty, historyjki obrazkowe, rysunki do kolorowania i naklejki. Interesujące zadania pomogą rozwinąć sprawność manualną malucha i jednocześnie pozwolą mu spędzić ciekawie i twórczo czas. EduBajki to doskonała propozycja na zabawę podczas długich podróży, deszczowych wieczorów i nie tylko. Zachęcamy do ćwiczeń w towarzystwie Kota w butach.
Opracowanie: Joanna Skóra. Agnieszka Sabak. Ilustracje: Dorota Fic. Seria wydawnicza: EduBajki. Kategoria wiekowa: 4+. ISBN: 978-83-7437-631-0. EAN: 9788374376310. Format: 200x285. Objętość: 16. Oprawa: miękka szyta. Inf. dodatkowe: naklejki, nietypowy kształt

3.Przygody Maksa - książeczka

Pyszne maślane ciasteczka, ulubiony kocyk w muchomorki, figle, psoty i kłopoty, które najłatwiej rozwiązać z supermamą. Z hipopotamem Maksem i jego zabawnymi przyjaciółmi nie sposób się nudzić! W tej książeczce przeczytacie o znikających łakociach i tajemniczym gościu, który zniszczył pluszowego konika Foksa, o smakowitej nauce liczenia oraz o tym, jak pozbyć się nieznośnej muchy przeszkadzającej w zasypianiu.
Autor:Katarzyna Zychla. Ilustracje:Agnieszka Filipowska. Seria wydawnicza:Świat Maksa. Kategoria wiekowa:2+. ISBN:978-83-7437-665-5. EAN:9788374376655. Format:165x220. Objętość:28. Oprawa:miękka szyta

4.Kuferek Świąteczny 2020

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, wierszyk, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Liczby. Piszę i zmazuję 4+ (Książka + karty + flamaster)Kot w butachPrzygody Maksa - książeczkaKuferek Świąteczny 2020

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.