• CYFERKI - układanka
  • Książeczka Listonosz Kot - pięć minut Leona
  • Ćwiczeniówka 4 latek zgaduje i koloruje

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 4+

Ocena: 5.00 (1 ocen)

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 4+. W skład zestawu wchodzi:
1.Kuferek świąteczny
2.CYFERKI - układanka
3.Książeczka Listonosz Kot - pięć minut Leona
4.Ćwiczeniówka 4 latek zgaduje i koloruje

Dostępność: Brak. Proszę kontaktować się telefononicznie.
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 20 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 22.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Kuferek świąteczny

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika w stylu domu, otwierane elementy - okna, drzwi oraz garaż. Z jednej strony kuferka znajduje się renifer i piesek a z drugiej motor oraz skuter śnieżny, dlatego kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka 30,2cm x 10,3cm x 25,7cm wyskokości bez rączki, z rączką 31,7cm.

2.CYFERKI - układanka

Ile jest jabłuszek, a ile ptaszków? Policz, a następnie odszukaj cyferki odpowiadającej Twoim rachunkom. Układanka edukacyjna „Cyferki” to bardzo przystępna forma nauki, która wprowadza malucha w skomplikowany świat cyfr i liczb. Dzięki grze dziecko ćwiczy koncentrację i uczy się analizować. Układanka dydaktyczna składa się z 30 dwuczęściowych puzzli, na których z jednej strony znajdują się cyfry, a na drugich odpowiadająca im liczba przedmiotów. Zestaw gry zawiera: - 30 dwuczęściowych tafelków, na których znajdują się cyfry.

3.Książeczka Listonosz Kot - pięć minut Leona

Listonosz Kot odbiera telefon od szynszyli Wandzi i dowiaduje się, że Borsuk, naczelnik Poczty Leśnej, wyjechał, a na swoje miejsce mianował następcę… kota Leona. Jak listonosz wykorzysta swoje pięć minut? Czy uda się mu odbudować potęgę Poczty Leśnej? Przeczytajcie koniecznie! Seria książek o listonoszu Kocie zawiera komplet praktycznych informacji: jak adresować listy, jak napisać piękny list do osoby, na której bardzo nam zależy, kim jest filatelista. Dowiecie się, jaką trudną misję do spełnienia może mieć listonosz, a także jakie dziwne paczki można wysłać pocztą.

4.Ćwiczeniówka 4 latek zgaduje i koloruje

Książeczka jest zbiorem prostych ćwiczeń, dopasowanych do umiejętności dzieci w wieku 4 lat. Rozwija płynność i precyzję ruchów ręki, usprawnia pamięć, utrwala wiadomości, a jednocześnie bawi i pozwala ciekawie spędzić czas.

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Kuferek świątecznyCYFERKI - układankaKsiążeczka Listonosz Kot - pięć minut LeonaĆwiczeniówka 4 latek zgaduje i koloruje

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.